Ekrem İmamoğlu'na En Büyük Desteği Veren ve Tarzıyla Herkesin Dikkatini Çeken Canan Kaftancıoğlu

-

Canan Kaftancıoğlu'nun doktor ve motor tutkunu olduğunu şu an öğrendim...

Son dönem ismi en çok konuşulan siyasetçilerden biri de Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu. Özellikle sosyal medyada onunla ilgil paylaşımlar oldukça fazla son günlerde.

Bunun en büyük sebebi de elbette seçim süreci boyunca Ekrem İmamoğlu ile dirsek temasında çalışması. Çoğu zaman seçim sürecindeki açıklamalar yine onun tarafından tarafında yapıldı.

Tarzıyla çoğu kişinin dikkatini çeken Canan Kaftancıoğlu ile ilgili küçük bilgiler vermek gerekirse 1972 Ordu doğumlu olduğundan başlayabiliriz.

Mesleği ise tıp doktoru. 1995 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun olan Kaftancıoğlu, Sivas Suşehri Devlet Hastahanesi acil biriminde hekim görev yapmış.

Özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmayanlar içinse hemen söyleyelim: Canan Kaftancıoğlu, 2001 yılından beri Dr. Ali Naki Kaftancıoğlu ile evli.

Canan ve Ali Naki Kaftancıoğlu'nun Çağım Işık isminde bir kızı ve Rocky isminde dört ayaklı, sahiplendikleri bir oğulları var.

Sosyal medyada konuşulan bir detay da, Canan Kaftancıoğlu'nun eşi gibi motor tutkunu olduğu. Bir ara profil fotoğrafında motor kullanırken çekilmiş fotoğrafı da bulunuyordu.

Kaftancıoğlu en son dün Twitter hesabından yayınladığı şu video ile gündeme geldi.

Ancak AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, Kaftancıoğlu'nun bu paylaşımına tepki gösterdi.

Ve Kaftancıoğlu, eleştirilere böyle yanıt verdi.

Bakalım Canan Kaftancıoğlu'nun ismi daha da konuşulamaya devam edecek mi? Takipteyiz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
saitama-the-bald

Gerçek bir Atatürk düşmanı. Uzun vadede muhalefete yarardan çok zarar getireceğini düşünüyorum. Hatta inanıyorum ki o olmasa belki oy farkı 800 bini dahi rahat aşacaktı. İkinci seçim öncesi yaptığı en büyük katkılardan biri görüntü vermemesi oldu. Bunun haricinde Chp içinde kendi kadrolaşmasını kurmaya başlarsa Ekrem İmamoğlu'nun ömrü 5 yıl bile olmayacaktır başkanlıkta. Muhalefet adına Akp'den bile daha büyük tehdit oluşturuyor, adeta saatli bomba gibi. Bir umutla bir araya gelen kitleleri her an dağıtma potansiyeli var.

saitama-the-bald

Ermeni soykırımı iddialarına inananlara sesleniyorum. Bu inançla Atatürkçlük yan yana bile gelemez. İki kelime, iki makale okumaktan aciz insanlara ben açıklayayım: Soykırım iddiaları 1915'le filan sınırlı değil. Kapsamı 1915-1922 arası olarak belirlenmiş durumda ve bu iddiların merkezinde Enver-Talat-Cemal üçlüsü kadar Atatürk de var. Soykırım safsatalarına inanmak ve Atatürkçülük kesinlikle bir arada olamaz. Ha soykırımcı dediğiniz bir adamın (Atatütrk'ün) ideolojisini sahipleniyorsanız da Nazi sempatizanlarından farkınız kalmaz. İşte Canan Kaftancıoğlu bir taraftan Atatürk'e kadar uzanan ve bizim devletimiz aleyhine politik kazanımlar kovalayan soykırım masallarının propagandasını yaparken diğer taraftan da Atatürk'ün askeri olma metaforuna saldırıyor. Kendisi Türkiye Cumhuriyetine düşmanca hisler besleyen bir insandan öte değil. Böyle birinin Atatürk'ün partisinde yer alması büyük talihsizlik.

asuman-kilic

Şu onedionun sipariş üzerine birilerini parlatma çabaları yok mu :) Polise taş atan, dağda bizzat içlerinde bulunup pkk ile mutluluk pozları veren,kocasının domuz eti yediğini övünerek anlatan yani sonuç olarak tam onedio ve zihniyet tayfasına uyumlu birisi. Bakalım yarın duyarız "Canan kaftancıoğlu falan filan başkanı oldu diye"

erlik

Kısmet işte. Apo ve kardeşi ile kol kola girmek herkese nasip olmuyor

mesut-bayezit1

Seviyoruz kendisini

yadem

maske takıp Türk Polisine taş atan, PKK destekçisi ve sevicisi bu kadın Türk siyasetine yakışmıyor, İstanbul'a ise hiç...

mehmetd91935017

15 dakikada yarım domuzu mideye indiren adamın eşi

ulas-c.-cakmak

Bizi ilgilendiren hangi hayvanı yediği veya kişisel tercihleri değil, hainler ile iş birliği içinde olması. SJW'nin Türkiye sürümü gibi bir şey bu.

diane-ozdilek

milletin malını yerse haram zıkkım olsun. yediği domuz beni ilgilendirmez.

Görüş Bildir