Duygusal Bir Kadın mısın Mantıklı mı? Testi Çöz ve Öğren!

-
Abone ol

Her kadının ağır basan bir tarafı mutlaka vardır! Peki sen duygularınla mı hareket ediyorsun yoksa mantığınla mı? Haydi hemen öğrenmek için başla!

1. Haydi ilk sorumuzla başlayalım: Topuklu ayakkabı mı, spor ayakkabı mı?

Kesinlikle rahatlık daha önemli!
Şık olmadan rahat hissedemem ki ben!

2. Doğru pozu vermek mi daha kolay doğru filtreyi bulmak mı?

Doğru pozu vermek
Doğru filtreyi bulmak

3. Hangi müzik türünü daha çok dinliyorsun?

R&B ve Pop
Indie Rock

4. Erkek arkadaşınla kavga ettiniz...

Çat kapı evine giderim
Konuşmak için ertesi günü beklerim

5. Değişiklik istediğinde hangisi daha kolay?

Saç boyamak
Dövme yaptırmak

6. Peki öğlen yemeğinde hangisini tercih edersin?

Kocaman bir hamburger
Salata

7. En yakın arkadaşın üzülmesin diye ona yalan söyler miydin?

Evet, üzülmesine dayanamam
Hayır, ne olursa olsun yalan söylemem

8. Peki son olarak, yarın ne giyeceğini şimdiden düşündün mü?

Evet, çorabıma kadar seçtim!
Hayır, yarın nasıl hissettiğime göre değişir ne giyeceğim

Senin için önemli olan neyin doğru olduğu değil, nasıl hissettiğin!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız çok net bir şey var! O da senin daima duygularınla hareket ettiğin. Seçim yapman gereken anlardan hiç korkmuyorsun, çünkü her seferinde içgüdülerini dinliyor ve asla pişman olmuyorsun. Peki... Konu saç boyamak olsa? Aklına gelen soru işaretlerini biliyoruz: "Ya saçlarım yumuşaklığını kaybederse?" "Ya doğal görünmezse?" "Ya hep boyamak zorunda kalırsam..." Dur, hemen vazgeçme! Casting Crème Gloss ile saç boyamak dünyanın en kolay kararı! Casting Crème Gloss'un arı sütü ile zenginleştirilmiş amonyaksız hoş kokulu formülüyle süper parlak ve yumuşacık saçlara kavuşmak çok kolay! Üstelik sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı!

Saç boyamak mı?

Casting'le #dünyanınenkolaykararı!

Mantığınla hareket ediyorsun sen!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız çok net bir şey var! O da senin daima mantığınla hareket ettiğin. Aldığın karar ne olursa olsun, mantığını dinleyip kolay karar veriyor ve asla pişman olmuyorsun!  Peki... Konu saç boyamak olsa? Aklına gelen soru işaretlerini biliyoruz: "Ya saçlarım yumuşaklığını kaybederse?" "Ya doğal görünmezse?" "Ya hep boyamak zorunda kalırsam..." Dur, hemen vazgeçme! Casting Crème Gloss ile saç boyamak dünyanın en kolay kararı! Casting Crème Gloss'un arı sütü ile zenginleştirilmiş amonyaksız hoş kokulu formülüyle süper parlak ve yumuşacık saçlara kavuşmak çok kolay! Üstelik sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı!

Saç boyamak mı?

Casting'le #dünyanınenkolaykararı!

Mantık ve duyguların arasında mükemmel bir denge kurmuşsun!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız çok net bir şey var! O da senin, duyguların ve mantık arasında harika bir denge yakalamış olman. Seçim yapman gereken anlardan hiç korkmuyorsun, çünkü kurduğun bu denge sayesinde hep doğru kararları veriyor ve asla pişman olmuyorsun. Peki... Konu saç boyamak olsa? Aklına gelen soru işaretlerini biliyoruz: "Ya saçlarım yumuşaklığını kaybederse?" "Ya doğal görünmezse?" "Ya hep boyamak zorunda kalırsam..." Dur, hemen vazgeçme! Casting Crème Gloss ile saç boyamak dünyanın en kolay kararı! Casting Crème Gloss'un arı sütü ile zenginleştirilmiş amonyaksız hoş kokulu formülüyle süper parlak ve yumuşacık saçlara kavuşmak çok kolay! Üstelik sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı!

Saç boyamak mı?

Casting'le #dünyanınenkolaykararı!

SAYFAYA GERİ DÖN
Görüş Bildir