Duyduğunuz Bütün Ayrılık Haberlerine Rağmen Aşka Olan İnancınızı Tazeleyecek 18 Ünlü Çift

1.3bPAYLAŞIM

Ayrılık haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Dolayısıyla aşka olan inancımız günden güne azalıyor. Buzzfeed'den sizler için derlediğimiz içerikte, aşka olan inancınızı yeniden tazeleyecek ünlü aşıkları bir araya getirdik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/eleanorbate/ple...

1. John Legend ve Chrissy Teigen

"Chrissy ile beraber olmak ve ondan etkilenmek dışında, ona kesinlikle aşık olduğumu hissettiğim bir an vardı. Chrissy'nin aradığım kişi olduğunu biliyordum. Daha birkaç ay olmuştu ve ben bambaşka hissediyordum. 'Bu kadından ve onunla vakit geçirmekten hoşlanıyorum.' cümlesinden çok daha özel bir şeydi. Çok daha ciddi, tutkulu ve heyecan verici bir şeye dönüştüğünü hissediyordum."

2. Nick Offerman ve Megan Mullally

"Aşık olduk ve çok geçmeden birlikte yaşamayı, hayatı paylaşmayı ister duruma gelmiştik. Birbirimize, arkadaşlarımıza ve ailemize bu işte beraber olduğumuzu söylemek istedik. Bunun daha önceden planlanmış bir şey olmadığını fark etmek önemli. İşin doğrusu, ikimiz de bambaşka, birbirimizden çok farklıydık."

3. David Burtka ve Neil Patrick Harris

"13 yıl 1 gün önce, soldaki adamla yollarımız kesişti. Yaşadığımız maceralar hiç bitmedi. Aşkımız hiç azalmadı. Hediyelerin sonu gelmedi. Nice yıllara. Sen, en iyisisin." -Neil Patrick Harris

4. Blake Lively ve Ryan Reynolds

"Her zaman empati kurar. Öfkeye, empati ile karşılık verir. Nefrete, empati ile karşılık verir. Karşısındaki insanın 5-6 yaşındayken neler yaşadığını anlamaya çalışır, bunun üstüne düşünür. Benim de çok daha fazla empati kurabilmemi sağladı. Babamla paramparça bir ilişkim vardı. Babam vefat etmeden evvel Blake bana babamla ilgili hatırlamak istemediğim güzel zamanları hatırlattı."

5. Kim Kardashian ve Kanye West

"İnsanlar bunun sanatçı ve tasarımcı olarak güvenilirliğime zarar verdiğini söylüyorlar ve ben de umurumda olmadığını söylüyorum. Bu kadını seviyorum. Magazin muhabirleri etrafınızı sardığında, 'Neden bu kadınla berabersin?' diye sorarlar. Bu kadınla beraberim çünkü onu seviyorum. Benim için o, her şeye değer."

6. Will Smith ve Jada Pinkett Smith

"Will ile birçok farklı seviyede harika bir uyumumuz var. Beraber gülmeyi, beraber öğrenmeyi seviyoruz. Birbirimizi seviyoruz. Beraber harika vakit geçiriyoruz. Sanırım, ilişkimizin sırrı bu."

7. Samira Wiley ve Lauren Morelli

Wiley nişanlarını duyurduğunda "Onun için her şeyi yaparım." yazmıştı.

8. Goldie Hawn ve Kurt Russell

"Goldie, bu muhteşem hayatı sana borçluyum. Sana değer veriyorum. Gökyüzündeki yıldızlar bile bununla kıyaslanamaz. Goldie Hawn dışında yanında olmayı isteyeceğim kimse yok. Ünlüler Kaldırımı'na adımın yazılmasıyla onurlandırılıyorsam, burada Goldie Hawn dışında yanımda olmasını isteyeceğim kimse yok."

9. Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi

"Portia ve ben sürekli birbirimize ne kadar şanslı olduğumuzu söyleyip duruyoruz. Bazen uyumadan evvel, sesimi duyan güç ne veya kim ise teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten artık bir şeylerin oturduğu bir noktaya geldim. Başka bir yere gitmediğimi biliyorum. Onun başka bir yere gitmediğini biliyorum. İlişkimin zaman alacağını değil, onu bulmanın zaman aldığını söylüyorum."

10. Sarah Michelle Gellar ve Freddie Prinze Jr.

"Beraber olmaya başlamadan evvel, iki yıl boyunca arkadaştık. Nasıl bir insan olduğumu, değer yargılarımı, önceliklerimi biliyordu. Birbirimizin hatalarını biliyorduk. Sonunda aramızda mükemmel bir denge vardı. Fakat yıllar sonrasında aramızda gerçekten aramızda düzgün bir şeyler olana kadar hiçbir şey yaşamadık. Sanırım bu sebepten ötürü modern ve harika bir ilişkimiz var."

11. Channing Tatum ve Jenna Dewan Tatum

"Bir gün Jenna hayattan ne istediğini açık açık söyledi ve artık bunu aramasına gerek yoktu. Çünkü aradığı bendim. Ne diyeceğimi veya nasıl tepki vereceğimi bilmiyordu fakat bu, onun gerçeğiydi. Bu harika hissi hatırlıyorum. Bu radikal gerçekçiliği beni ona aşık etmişti zaten. Bu hisleri yaşamadan önce birini nasıl dışarı çıkacağımı bile bilmiyordum. Şimdi neden böyle olduğunu, neyin özlemini çektiğimi biliyorum."

12. Justin Timberlake ve Jessica Biel

"Umarım ona ilham kaynağı oluyorumdur. Sanırım hayatında seni heyecanlandıran şeyleri, kendini mutlu eden şeyler, yapan birilerinin olması harika bir duygu." 

13. Mila Kunis ve Ashton Kutcher

"Evlenmeyi hiç istememiştim. 12 yaşımdan bu yana ailemi evlenmeyeceğim fikrine alıştırıyordum. Sonra işler değişti, hayatımın aşkını buldum. Şimdi onunla evleniyorum."

-Kunis, Ashton ile evlenmeden evvel 2014 yılında 

14. Tom Hanks ve Rita Wilson

"En başından beri bunu söylüyorum, onda harika bir şeyler olduğunu düşünüyordum. Tanıştığımız an kendi kendime 'Burada bir şeyler oluyor.' dedim."

-Hanks

15. Chris Hemsworth ve Elsa Pataky

"Öyle ağır etkileşim anı olmadı. Tanıştığımız ilk andan beri farkındaydık. Eğlenceliydi, dışa dönüktü, espri anlayışı vardı ve hayata karşı tutkuluydu. Denemek güzel olabilir diye düşündük ve devam ediyoruz."

-Hemsworth 

16. David ve Victoria Beckham

"Ne zaman zorlu günler geçirsek, birbirimizi başkalarından daha iyi anlıyoruz. Beraberiz çünkü birbirimizi seviyoruz. Beraberiz çünkü 4 tane pırlanta gibi çocuğumuz var. Bütün evliliklerde zor zamanlar oluyor. Bu ilişkinin, evliliklerin, çocuk sahibi ve sorumluluk sahibi olmanın bir parçasıdır."

-David Beckham

17. John Krasinski ve Emily Blunt

"Size karşı dürüst olacağım. Hiçbir zaman o havalı çocuklardan biri değildim. Dolayısıyla benim için, hayatımın en güzel anları eşimle tanıştığımda başladı. Şimdiye kadar tanıdığım en tarz insanlardan biri. Çok yetenekli, çok güzel ve kesinlikle onunla aynı kulvarda değilim."

18. Kristen Bell ve Dax Shepard

"Sağlıklı bir evliliğimiz var ve bu zamana gelene kadar gereken her şeyi yaptık. Hatalı olduğumuz zamanlarda bunun sorumluluğunu ikimiz de aldık. Ve bence Dax ile çalışmak gerçekten çok kolay çünkü onunla evliyim, çünkü onunla zaman geçirmekten keyif alıyorum ve ona güveniyorum. Beraber çalışmak istediğim birinden isteyebileceğim şey de tam olarak bu."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hastalik-hastasi

nazar değdireceğiniz ha

bayan-sinir

Kendi şahsi fikrimi açıklamam gerekirse ben hiçbir zaman aşkın varlığına inanmadım. Hala da inanmıyorum.Günümüzde insanlar kendilerini karşılıksız seven,yol arkadaşlığı eden,birbirlerini ölene kadar bırakmayan bir sevgili,bir eş değil; kendilerine yakışacak ve cinsel olarak tatmin edecek bir dekor,bir süs,insanlara caka satmak için bir araç ediniyorlar(her cinsel kimlik için de söylüyorum.) O kişilerle ya fiziksel olarak çekici oldukları için,ya parası pulu itibarı için birlikte oluyorlar. Bunlar ortadayken benden bu ünlülere bakarak aşka inanmamı beklemeyin. Zira ünlü çiftlerin ilişkileri genellikle sahte oluyor.

the_queen

evet ama işte "genellikle" öyle oluyor yani bilemeyiz işin iç yüzünü hiç bir zaman. Ayrıca dediğinizi anlıyor ve katılıyorum lakin herkes de öyle değildir illa ki öyle olmayan da vardır.

liebe-ist-fur-alle-da

Yine hiç böyle sevilmediğimi kafama vuran bir içerik hımm ben yavaştan gideyim

gzm-ynklr

darısı bana.

ozge-feyza-yilmaz

shakira-pique arzum onan-mehmet aslantuğ jay Z-Beyonce bergüzar korel-halit ergenç

Görüş Bildir