Dünyanın Hamile Kalan İlk Erkeği Dört Çocuk Babası Thomas 'Yine Olsa Yine Yaparım' Dedi!

131PAYLAŞIM

Dünyanın hamile kalan ilk erkeği bir kez daha olsa, bir kez daha aynısını yapacağını söyledi. Detayları sizler için The Sun'dan derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/7056328/th...

Thomas Beatie, ikinci eşi Amber Nicholas ve oğlu Jackson ile geleceği hakkında tartışırken 'normal' bir aile hayatları olduğu konusunda fazlasıyla ısrarcı davrandı.

Amerikalı adam hamile karnıyla poz verdiğinde herkesi şok etmişti. Arizona'da yaşayan Thomas, dünyaya kadın olarak geldi. İlk eşinin çocuğu olmadığı için, cinsiyet değiştirme ameliyatı sırasında rahmini aldırmadı. Amber ile evlenmeden önce ilk eşine 3 çocuk verdi. Şu an ise daha fazla çocuğu olmasını çok istediğini belirtiyor. Amber ise çocuk isteyen eşine bu kadar istiyorsa kendisinin yapması gerektiğini söylüyor. 

'Eğer yapabilseydim yapardım. Hala çocuğumuzdan ötürü dondurulmuş embriyolarımız var, dolayısıyla bu gerçekten büyük bir karar.'

'Eşim eğer bir kız çocuk istiyorsam kendim yapmak zorunda olduğumu söyledi.'

Thomas eğer hamile kalırsa çocuklarını sezaryen ile doğurmak zorunda kalacağını söyledi. Çünkü ilk üç çocuğunun doğumundan beri genital ameliyatlar geçirdi. 

'Genital bölgeden ameliyat oldum bu nedenle sezaryen olmak zorundaydım.'

Çift hayatlarının başkalarına göre 'farklı' ve 'özel' göründüğünün farkında olsa da, kendilerini 'herhangi bir aileden' farklı görmüyorlar.

48 yaşındaki Amber, kucağında Jackson'ı taşırken 'Biz yalnızca normal ve geleneksel bir aileyiz.' dedi.

Thomas ise ne verdiği karardan ne de bunu herkese duyurmaktan pişmanlık duyuyor.

2007 yılında çektirdiği ve insanların hakkında konuşmasına yol açan o hamilelik fotoğrafından da en ufak bir pişmanlığı yok. 

'Fotoğraf biraz kışkırtıcıydı ama önemli bir tartışma başlattı. Benim gibi olan ve aile isteyen insanlar var. O fotoğraf insanların alışkın olmadıkları bir şeydi ama bakmaya devam ettiler. Saklanacak bir şey değildi, daha çok gurur duyulacak bir şeydi.'

Dört çocuk babası Thomas, çocuk sahibi olmak için cinsiyet değiştiren insanların önünü açtı diyebiliriz.

Britanya'nın doğum yapan ilk erkeği ise 21 yaşındaki Hayden Cross oldu. Thomas ise hala insanlara bu durumlarda doğabilecek tartışmalara açık olmaları için tavsiyeler veriyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hadiordan

Yalnız adam senden benden daha yakışıklı :D

pinkmargaritaa

Nerenizle okudunuz yazıyı çok merak ediyorum. Cinsiyet değiştirerek erkek olmuş, yani doğuştan kadın. Doğurması normal, çünkü rahmi var.

ayna-efendi

yapma birader dünya nüfusu arttıkça felakete doğru gidiyoruz

aryayildirim

hani hepimiz eşittik.helal olsun abi .hanımcılığı zirveye taşıdın :DD

aryayildirim

çokkk doğru :D

yori

yalniz eskiden kadinmis zaten

pembe_pati

Kız çocuk istiyosan kendin doğur ne demek ya.. Dünya giderek çok daha garipleşiyor.

Görüş Bildir