Dünyaca Ünlü İnsanların, Herkese Örnek Olacak Davranışlarını Görünce Alkışlamak İsteyeceksiniz!

217PAYLAŞIM

Gün geçtikçe kibar ve örnek bir davranışla karşılaşma ihtimalimiz düşüyor. Kibar olmak, cinsiyetimize, ait olduğumuz topluma ya da statümüze bağlı bir şey değildir. Büyük bir isme sahip olun ya da dünyada kimsenin bilmediği bir birey olun, eğer kalbiniz temizse gün sonunda kazanan siz olacaksınız! Dalai Lama'nın da söylediği gibi; "Aşk ve merhamet herkes için bir ihtiyaçtır, lüks değil. Onlar olmadan, insanlık ayakta kalamaz."

Sizler için hazırladığımız bu içerikte ünlü insanlar ve onların herkese örnek olacak davranışları var...

9. Jennifer Aniston, yaşlı bir kadına yardım etmek için köpeğinin kakasını temizliyor...

8. Anlaşılan Zach Galifianakis eski arkadaşını unutmamış. 😍

Zach, aktörlüğünün başlarında, adı Mimi olan minnoş bir teyze ile arkadaş olmuş. Birkaç sene sonra The Hangover filmi tutunca, eski arkadaşı olan Mimi'yi ziyarete gitmiş. Ziyaretinin sebebi ise Mimi'nin maddi durumunun kötü olduğunu ve bir çamaşırhanede çalıştığını öğrenmiş olması. Mimi'ye yaşayabileceği güzel bir ev tutarak maddi giderlerini kendisi karşılamaya başlamış. 

Aynı zamanda, Mimi'yi bütün filmlerinin galalarına götürmüş, hatta bazı insanlar kız arkadaşı zannetmişler.

7. Tom Hanks ve garip hayranı

Fotoğraftaki genç, Tom Hanks'i bir pizzacıda gördükten sonra birlikte birbirinden garip fotoğraflar çektirmek istemiş. Hanks kabul etmiş ve devamı fotoğraftan anlaşılıyor zaten...

6. Lady Gaga, evsiz bir adam ve kendi arasında bir fark olmadığını düşünüyor.

Lady Gaga, sokakta üzgün ve evsiz bir adam gördükten sonra ona doğru gider ve birlikte fotoğraf çektirmek içim bir tane çiçek verir. Daha sonra adam "Ama ben kokuyorum." der ve Lady Gaga'nın cevabı "Endişelenme, ben de." olur. O an evsiz adamın ne kadar mutlu olduğunu ve hislerini tahmin edebiliyor musunuz?

5. Marcus Cannon'ın küçük sürprizi:

Fotoğrafta Cannon'ın yanında gördüğünüz genç onun bir hayranı ve Cannon'a Lombardi kupasının replikasını hediye etmiş. Daha sonra dönüşte, Cannon aynı mağazaya tekrar uğramış ve bu gence göstermek için gerçek kupayla birlikte Patriots ceketini getirmiş.

4. Miley Cyrus bir hayranının dileğini yerine getirdi.

Bir hayranı, Miley Cyrus'ı gideceği baloya davet etti. Miley gidemedi ama bunu telafi etmek için hayranını konserine davet etti. Ve dahası, birlikte balo fotoğrafı çekilebilmeleri için gerekli olan bütün atmosferi sağladı.

3. Angelina Jolie bir hayranı için endişelendi...

Angelina Jolie, fotoğraftaki kadını bir insan kalabalığının içerisinde panik atak geçirirken gördü ve güvenliklerden kadını acilen oradan çıkartmalarını istedi. Angelina'nın daha sonra yaptığı ise kadının ve onları gören herkesin hayatları boyunca unutamayacağı bir şeydi. Geriye çekildi ve hayranı daha iyi hissedene kadar bekledi. Daha sonra ise gözyaşlarını silerek hayranıyla fotoğraf çektirdi.

2. Jamie Foxx gerçek bir kahraman oldu.

Eğer ünlü birinin evinin önünde bir araba yanarsa, ne yapmalarını beklersiniz? Jamie Foxx hiç zaman kaybetmeden arabanın içerisindeki adamı kurtarmak için koştu. Hayatını tehlikeye attı ve adamı kurtardı. Yukarıdaki fotoğraf ise kurtardığı adamın babası ile çekilmiş. Foxx'a olan teşekkürlerini sunması için hiçbir kelime yeterli kalmamış anlaşılan...

1. Taylor Swift'in yumuşacık ve altın gibi bir kalbi var...

Delaney kanser teşhisi konmuş bir hastaydı ve tek dileği Taylor Swift ile tanışmaktı. Taylor, hiç tereddüt etmeden Delaney ve ailesini ziyaret etti. Yılbaşından önce bir tarihti ve Taylor bütün bir günü Delaney'i daha iyi hissettirmek için onunla geçirdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
uzay-ruzgar

LADY GAGA <3 <3 <3 SAYMAKLA BİTMEZ Kİ

www.egefrisby

bizimde insanları kırmayan haluk levent'imiz var.Mesaj atanların balosunda kavalye olur yoldan geçerken kahvede okeye 4. olur.AHBAP organizasyonuyla ihtiyaç sahiplerine iyilik ulaştırır.İyi insanların hatrına dönüyor bu dünya

gece-gunes

Çoğunu tanımıyorum , ama güzel kalpleri olduğu belli.

apollonia-corleone

taylor un Ronan adında bir şarkısı da vardır 4 yaşında kanserden hayatını kaybeden bir hayranı için

ordekkac

Bakın buradaki hiçbir ünlüyü tanımıyorum,ama eğer gerçekten iyi diyebileceğimiz biri varsa(benim tanıdıklarım arasında): O da Harry Styles'tır. Adam gördüğüm en iyi insan. Bu LGBT için konserlerinde ışıkları şu şekilde düzenletiyordu: bu da adamın satışa sunduğu ve tüm gelirlerin bağışladığı tişörtleri: . Adamın hayranı veya koruyucusu falan değilim. Sadece gördüklerimi söylüyorum (Ayriyeten ergen falan da değilim.) Sadece insanların günlük yaşamına bakarsanız da kimin iyi olup olmadığını görebilirsiniz...

beryy93

Asıl harry styles kim ? o mu ünlü

ordekkac

EVet?

Görüş Bildir