Diyaliz Hastası Karısını Aldatıp Sevgilisi Tarafından Dolandırılan 65 Yaşındaki Adamın Akıl Durduran Hikayesi

36PAYLAŞIM

İnsanın bazen edeceği kelimeler yetmez ya, bu olayda da resmen öyle olduk!

Televizyon ekranlarında ağzımızı açık bırakan olaylara tanık olmaya devam ediyoruz. Bu seferki olay, Esra Erol'un programında yaşandı ve hep bir ağızdan "bu kadarı da olmaz artık!" dedik.

Olay Afyonkarahisar'da yaşanıyor. Ayşe Günay, uzun süredir böbrek yetmezliği ile mücadele eden ve diyalize girmek zorunda kalan bir kadın. Bu hastalığın çıkış yolu da böbrek nakli.

Ömer Günay ise Ayşe Hanım'ın eşi. 5 yıl önce Ayşe Hanım için donör olmak isteyen bir kadınla tanışıyorlar, kadının ismi Leyla ama gerçek adı değil.

Leyla Hanım ve Ömer Günay, 5 yıl boyunca Ayşe Hanım diyalize gittiğinde birlikte olmaya başlıyorlar. Ayşe Hanım'ın tabii ki hiçbir şeyden haberi yok, varsa yoksa kendi derdiyle uğraşıyor.

5 yıl sonra Leyla Hanım çıkıp Ömer Bey'e "Senden bir çocuk doğurdum, bebeği görmek istiyorsan bana para vermen lazım" diyor. Ömer Bey bu maddi talepler artınca ve iş iyice çıkmaza girince olanları eşine tek tek anlatıyor.

Ayşe Hanım durumu öğreniyor ve tabii ki derinden sarsılıyor. Hiç çocukları olmadığı için Ayşe Hanım bağrına taş basıyor ve bebeği kabul ediyor. Bebeği doğurduğunu iddia eden Leyla Hanım'a bir ay boyunca ulaşmaya çalışıyorlar ama ne mümkün!

Ömer Bey, yıllardır Leyla Hanım ile görüştüğü numarayı arıyor ama numara, Malatya'da yaşayan Ayten D. isimli başka bir kadına ait çıkıyor. Yani o telefon Leyla Hanım'a ait değil. Daha sonra numaranın, hat yönlendirme sayesinde 9 yıldır Leyla Hanım'ın kullandığı ortaya çıkıyor. Ve Leyla Hanım'ın da aslında 57 yaşında, 3 çocuk annesi, evli Latife Öcal olduğu ortaya çıkıyor.

Durumu öğrenen birçok kişi yayına bağlanıp Latife Öcal tarafından yıllardır bu şekilde kandırıldığını anlatıyor. Şu an ortada ne Latife Öcal, ne de bir bebek var. Hattın 9 yıl boyunca nasıl yönlendirildiği ve bunun hiçbir şekilde fark edilmemesi da ayrı soru işaretleri.

İnsanların hasta eşlerini bile aldatabildiği ve bir yalanla gerçeklerin ortaya çıktığı bu dünya gerçekten kötü bir dünya. Bizim içimizden sadece Ayşe Teyze'nin en kısa zamanda iyi olması dileği geçiyor. İçimizden geçen diğer şeyleri buraya yazmamak en iyisi!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
maca_as

erkeklerde "elvis binayı terk ettiğinde" bir olgunluk, durgunluk gelirdi eskiden. şimdiki herifler geberene kadar ilaç kullanıp çükün dikine koşar oldular. 60 yaşında ergen gibiler.

oguz-yigitbasi

sadece başlığı okudum... layığını bulmuş...

blizzard

Jet sosyetenin skandalları alt tabakanın yanında bardak kırmak gibi kalıyor.

cindia

Kırkından sonra azanı teneşir paklar dedemmmm. Ne ettin sen :D

purplecosmos

bu dedeyle bu ninenin “birlikte olması”nı aklım hayalim ve midem almıyor gerçekten.

Görüş Bildir