Görüş Bildir
Haberler
Dexter Hangi Platformda Yayınlanacak? Dexter 9. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Dexter Hangi Platformda Yayınlanacak? Dexter 9. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Dizi tarihinin unutulmazlarından olan Dexter, 2006-2013 yıllarında 8 sezon olarak yayınlanmıştı. ABD’nin Showtime kanalında yayınlanan ve sadece kötüleri öldüren seri katilin hayatının anlatıldığı Dexter için 9. sezon fragmanı yayınlandı. 10 bölümlük mini dizi şeklinde yayınlanacak Dexter’da başrolde yine Michael C. Hall olacak. Peki, Dexter hangi platformda yayınlanacak? Dexter yayın tarihi belli oldu mu? İşte tüm detaylar…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Dexter 9. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dexter 9. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dexter’ın yayınlanan ilk tanıtımında dizinin ne zaman başlayacağının tam tarihi açıklanmadı. Fragmanda sadece sonbaharda başlayacağı duyuruldu. Peki, Dexter hangi platformda yayınlanacak?

Dizinin Türkiye’de hangi platformda yayınlanacağı henüz belli olmadı. Netflix, ABD’de yayınlanan bazı dizleri bölümler halinde yayınlıyor. Dexter’ın da bölümler halinde Netflix’ten ihtimal dahilinde.

DEXTER KONUSU NE?

Dexter, ilk olarak 1 Ekim 2006'da Showtime kanalında gösterilmeye başlayan Amerikalı drama dizisidir. Dexter Morgan (Michael C. Hall), Miami Metro Polis Departmanı'nda kan sıçrama analisti olarak çalışıyor ve aynı zamanda bir seri katil olarak gizli bir hayat sürdürüyor. Miami'de geçen hikâye Jeff Lindsay'in Dexter romanlarının ilki olan Darkly Dreaming Dexter romanından uyarlanmıştır. Sonraki sezonları Lindsay'in romanlarından bağımsız olarak yapılmıştır. Dizinin ilk bölümünü yazan James Manos tarafından televizyona uyarlanmıştır.

Dexter'ın Yayınlanan İlk Tanıtımı

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
7
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın