Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Davranışlarıyla İnsanların Gözünde Birer Antipati Abidesine Dönüşen 15 Ünlü

 > -
Abone ol

1. Jaden Smith

Bazı insanlar ne yapsa olmaz, kimselere yaranamaz ya da sevimli görünemez. İşte onlardan biri de talihsiz Jaden Smith. Çünkü ne yapsa tepki alıyor. Batman kostümü giyip bir baloya gitse bile insanlar onu topa tutuyorlar. Nedeni bilinmez ama ondan nefret etmek neredeyse moda oldu diyeceğiz.

2. Miley Cyrus

Bugüne kadar içinde olduğu onlarca galeri yaptık. Ve çoğunda da karşımıza negatif şeylerle çıktı. O yüzden kamuoyunun bir kısmının hatta geniş bir kısmının ondan haz etmemesine şaşmamalı. E daha önce de söylemiştik, 'Disney' günleri artık epeyce gerilerde kaldı.

3. Katherine Heigl

Pekçokları tarafından Hollywood'un 'diva'larından biri olarak nitelendirilir. İş ortamında birlikte çalışılması güç insanlardan biri olduğunu da, bilinen bir şeydir. Kısacası kaprisli diyelim. Salt bu sebeple bugüne kadar magazin basınına epeyce malzeme verdi. Sanıyoruz onun bu halinden en sıkı hayranları bile bezmiş durumda. Zira hakkında pek de hoş şeyler söylemiyorlar.

4. Anne Hathaway

Ne kadara başarılı bir oyuncu olduğunu söylemeye gerek yok. Ne var ki, onunla ilgili tek problem gece hayatında yaptıkları. Son günlerde biraz fazlaca magazin medyasının gündemine düşünce, üstelik negatif haberlerle; hakkında twitter'da #hathahate diye bir hashtag açılmış.

5. Lindsey Lohan

Son birkaç senedir, kötü şöhret konusunda bayrağı kimseye devretmediği kesin. O yüzden kamuoyunun tepkisini çekmesi de, gayet normal bir durum. Ancak asıl soru, bu şekilde ne kadar daha devam edebileceği...

6. Madonna

Evlat edindiği çocuğuna "zenci" diye hitap etmesi, yüzünden epey bir tepki almıştı. Ancak onunki gibi uzun ve başarılı bir kariyere sahip olan bir insanı, tek bir gafıyla da gömmemek gerekir. Yine de yakışmadı. Ve unutulmuş değil.

7. Jonah Hill

Filmlerde sıklıkla karşımıza 'şişman ve komik' adam tiplemesiyle çıkan oyuncu, bir süre önce aldığı zayıflama ve daha ciddi rollerde oynama kararıyla, hayranlarını bir hayli sinirlendirmişe benziyor. Aslında bu tür bir karar kimseyi ilgilendirmemeli, ancak ne yaparsınız şöhret bazen insana yük olabiliyor.

8. Nicki Minaj

Jaden Smith için ne yazdıysak, Minaj için de geçerli. Ancak kıyaslarsak Minaj, Smith'e göre daha antipatik bir isim. Öyle ki, birlikte çalıştığı insanlar bile ondan yaka silkmiş. Hal böyleyken kendisinden haz etmeyen insanlara ne diyebilirsiniz ki?

9. Jennifer Lopez

'Meyve veren ağaç taşlanır' misali bir durum onunki. Zira hakkında medyaya yansımış öyle aşırı tepki çekecek bir olay yok. Yine de her zaman hakkında atılıp tutulan isimlerin başında gelir.

10. Taylor Swift

Romantik ilişkilerinde çizdiği abartılı ezik portre ile Tina Fey ve Amy Poehler gibi isimlerin dalga konusu olmuştu. Aslında Swift kamuoyunda hakkında olumsuz bir kanı olan biri değil. Ne var ki, ünlüler camiasında sevilen bir isim olduğu da söylenemez. Adına kıskançlık diyelim, olsun bitsin..

11. Kim Kardashian

Seks kasetine kadar, belik bir nebze olsun kamuoyu tepkisini kontrolü altında tutabiliyordu. Ancak kasetten sonra işler onun için bir hayli değişti. Zira artık yaptığı en küçük şey bile tepki çekiyor. Kendisinden hoşlanmayanların sayısı da azımsanamayacak kadar fazla...

12. Kanye West

Kim Kardashian ile evliliği, onunla ilgili kamuoyu algısını bir anda değiştirmeye yetmişti. Üstüne Taylor Swift'le girdiği çirkin diyalog ve Beyonca'a avazı çıktığı kadar bağırması da, kamuoyunun tepkisine sebep olmuştu. West için sıkıntılı günler halen devam ediyor...

13. John Travolta

Listemize girmesinin tek sebebi, Sayntoloji (scientology) tarikatı mensup olması. Pek çok hayranını bu yüzden kaybettiğini biliyoruz.

14. Woody Allen

Bir zamanlar herkes onu severdi. Ancak evlatlığıyla evlenmesi, onun tüm itibarını yerle yeksan etmeye yetti. Zaten nasıl etmesin? Üstüne adı taciz skandalına da karıştı. Artık bu saatten sonra, içine düştüğü durumdan çıkması zor görünüyor.

15. Justin Bieber

Sanıyoruz, herkesin ondan nefret etmek için kendine özgü bir nedeni var. O yüzden yorumu sizlere bırakalım:)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
totalwar

bu insanları niye hastalık derecesinde seversiniz. ya da psikopatça nefret edersiniz. anlamı yok.zaten onlarında sizin sevinizi veya nefretinizi umursadığını sanmıyorum.horoza sormuşlar misali paralarını kazanıyor gerisini siklemiyorlar..

Gizli Kullanıcı

10. Taylor Swift Romantik ilişkilerinde çizdiği abartılı ezik portre ile Tina Fey ve Amy Poehler gibi isimlerin dalga konusu olmuştu. Aslında Swift kamuoyunda hakkında olumsuz bir kanı olan biri değil. Ne var ki, ünlüler camiasında sevilen bir isim olduğu da söylenemez. Adına kıskançlık diyelim, olsun bitsin.. EZİK PORTRE? NE KAFASI BU YA? KİM NEFRET EDİYOR ONDAN? ESKİ SEVGİLİLERİNE ŞARKI YAZMASI ONU EZİK BİRİ YAPMAZ TAMAM MI? EN AZINDAN BAŞKA BAŞKA İNSANLARIN ŞARKILARINI ÇALMIYOR. EN AZINDAN HER GÜN BAŞKA ADAMLA SÜRTMÜYOR YADA ORASINI BURASINI AÇIP DURMUYOR. BU YÜZDEN Mİ REKORLAR KIRDI HA? HİÇBİR İNSANI ANLAYAMIYORUM BÖYLE DÜŞÜNEN...

effy-joygame

Neden Nicki'den nefret ediyorsunuz? İnsanlarla arasındaki şeylerden mi? Çok küfretmesi mi? Açık giyinmesi mi? Siz sokaklarda çarşafla geziyorsunuz sanki. Onu geçtim, "Beğenmiyorsan dinleme." diye bir şey de vardır, duydunuz mu? En çok üzüldüğüm şey ise yabancı ülkelerde çok sevilen bir kadınken burada fazla nefret görmesi. Estetiksiz, küfretmeyen ve açık giyinmeyen hiçbir kadın ünlü yok piyasada. Kadın bir Rapçi o, Pop dinleyenler benim Rap'ime karışmasın ki benim de hiçbir pop sanatçısıyla derdim yok.

scarlett

Çoğunun Taylor'dan etme sebebi de ''eski sevgililerine şarkı yazıyor'' Kadın tüm şarkılarını kendisi yazıyor ve kendi hayatından bir şeyler anlatması kötü bir şey değil.Sanarsın hepsini yerden yere vuruyor..Sevgilisinden ayrılınca twitter'dan, facebook'tan sevgililerine gönderme yapanlar kızın yaptığı şarkıya vs. laf ediyor kendi yaptıkları çok farklıymış gibi..8-9 yıllık kariyerinde 7 kişiyle çıkmış çoğu da yakışıklı kişiler biraz da buna veriyorum bu nefreti zaten ağırlıklı olarak 12-18 yaş grubu kızlar sevmiyor kendisini..Kadının aşk şarkısı yapması da çekilemiyor nedense..Bu sektördeki çoğu kişi aşk şarkısı yapıyor ve eski sevgililerine yazıyor şarkılarını neden Swift kadar tepki almıyorlar sadece ironik geliyor.

Gizli Kullanıcı

kesinlikle son derece katılıyorum haklılıkta everestsin

delfingugu

Kanye West sadece beyonce ve taylor swiftle kalsa iyi şu sıralar michelle obamayla yaptığı tartışmalarda gündemde asabi adamın hali bir başka olur bu adamdan nefret ettiğim kadar başka kimseden nefret etmiyorum

Görüş Bildir