Darıldık Bir Kere! İhanetlerine Partnerlerinden Bile Daha Çok İçerlediğimiz 13 Ünlü Erkek

-

Onlar sadece kendi eşlerini aldatmakla kalmadılar; ihanetleriyle bizim dahi erkeklere olan güvenimizi sarstılar.

İşte karşınızda ihanetlerine, aldattıkları eşlerinden dahi daha çok içerlediğimiz ve asla affetmeyeceğimiz ünlü erkekler...

1. Demet Akalın'ın gelinliği bile hazırdı... Üstüne bir de Demet Şener'i 10 yıllık evlilik ve iki çocuktan sonra aldatarak listemize birinci sıradan girdi: İbrahim Kutluay!

Seni iki dünya bir araya gelse bile affetmeyeceğiz İbrahim Kutluay! 

Sana tüm Türk kadınları olarak küsüz, haberin olsun!

2. Tamer Karadağlı'yı eşi Arzu Balkan affetse de biz affetmiyoruz!

Eşi Arzu Balkan'ı romantik sebeplerle de değil, tamamen "kaçamak" amaçlı aldattı. Sonradan ortaya çıkan detaylar daha da fenaydı!

Önce iki Rus seks işçisi kadın ile bir otel odasında beraber olduğuna dair bir kaset ortaya çıktı. Ardından Deniz Uğur ile uzun süredir aşk yaşadığı ve "boşanmak üzereyiz" diyerek iki kadını da kandırdığı... Arzu Balkan, Tamer Karadağlı'yı affetti lakin biz kadınlar olarak onu asla güvenilmeyecekler listesine aldık.

3. Arda Turan, hepimize çok tanıdık bir erkek tipi! Her kadının hayatından mutlaka bir "Arda Turan" geçer!

Arda Turan, Sinem Kobal'ı dengesiz tavırlarıyla bezdirmişti. Aslıhan Doğan'ı da şu aralar "ayrıl barış" ilişki tarzı ve çapkınlıkları ile iyice yordu. Drama seven erkek tipi... Evlerden ırak. Sana da küsüz Arda!

4. Biz Aslı Enver'in tarafındayız, Murat!

"Romantik balık burcu erkeği" dedik, "Murat Boz candır <3" dedik... Sen sadece Aslı Enver'i değil, hepimizi aldattın Murat!

5. Özge Özpirinçci'ye o hareketi yapmayacaktın Engin Altan!

İbrahim Kutluayvari bir ihanetti yaptığı!

Muazzam çift olarak gördüğümüz Özge'yi şimdiki eşi ile aldatıp -Pardon, aldatma değil fakat ayrıldıklarını biraz geç haber verme diyelim- , oldukça kırıcı açıklamalar yapmıştı.

6. İyisin tabi Hüsnü Şenlendirici...

Eşinden ayrılmadan Deniz Seki ile yıllarca açık açık ilişki yaşayan; kızcağızı kötü alışkanlıklara bulaştıran, hapse girdiğinde de eşiyle yaşamaya devam eden Hüsnü, yaptığı açıklamalarla da çok kızdırmıştı.

Deniz Seki şeytan ilan edilip büyük bedelleri tek başına öderken, Hüsnü Şenlendirici misler gibi yaşamaya devam etti. Boyun devrilsin klarnetçi!

7. Kaan Tangöze, Seçkin Piriler'i aldattı. İnsanlık halidir, olur diyeceğiz ama keşke bu kadar ulu orta yapmasaydı!

Çocuklarının annesinin gururunu göz önünde bulundurup daha zarif davranabilirdi. En azından kameralar önünde aşk pozları vermese de olurdu. Ayıp ettin Kaan. Hiçbir şarkıyla gönlümüzü alamazsın artık...

8. Mehmet Ali Erbil şimdiye kadar neredeyse beraber olduğu her kadını aldattı ve üzdü.

Bir nesil onun ilk kalp kırma vakasını "Özlem Yıldız ve Kızımız Olacaktı Şarkısı" olarak hatırlıyor. Aynı şekilde Nefise Karatay'ı da üzmüş; bir sürü manken kızın kalbini paramparça etmişti.

E sonuçta Mehmet Ali Erbil bu yani... Pek de şaşırmıyoruz.

9. "Hülya Avşar bile aldatıldıysa..." cümlesiyle başlayan aldatılma endişesinin mimarı: Kaya Çilingiroğlu!

O zamanlar Hülya Avşar'ın en parlak zamanlarıydı, "Türkiye'nin en güzel kadını" olarak bahsediliyordu. Aldatılması, kalplere korku saldı. 

İstediğin kadar güzel, matrak, zengin, popüler ol; yine de aldatılabiliyorsun! Bunu bir nesle ilk sen kanıtladın, Kaya Çilingiroğlu!

10. Rafet El Roman ulu orta "ben erkek adamım, aldatırım; ama eşim aldatamaz!" açıklamaları yapmıştı. Evet, aldattıktan sonra!

Çocukları annelerine göstermeme ve yurtdışına kaçırma mevzuları da büyük tepki bulmuştu.

Romantik aşk şarkılarıyla sevdiğimiz Rafet El Roman, bir süre sonra gözümüzde en korkulası erkek tipinin temsilcisi haline geldi.

11. Johnny Depp yıllarca diğer erkeklere kadınlar tarafından örnek gösterilen mükemmellikte biriydi...

"Bak, adam hem aşırı yakışıklı, hem de evli, sadık, aşık çocuk babası" diyorduk. O ne yaptı? Karısını başkası için terk etti, kendisi de terk edildi; eşine şiddet uyguladı. Neler neler...

12. Jude Law da Sienna Miller'ı defalarca aldatarak bizim kalbimizi kırdı.

Sen kalplerimizin biricik prensiydin oysa, Jude Law. Eşini çocuklarının dadısıyla aldatmak nedir ya?!

13. Son olarak da Brad Pitt... Jennifer Aniston'a yaptığına zaten içerliyorduk ki; Angelina Jolie'ye de pek iyi davranmadığını kendin itiraf ettin!

Yazıklar olsun size beyler... Küsüz size, haberiniz olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beter_bocek

JENNIFER ANISTON'un aladatıldığı dünyada sen kimsin bebişim? tamam ben bi brad pitt değilim hatta araba olsa stepnesi olamam ama sende bi aniston değilsin.

buse-nur24

Hala akıl sır erdiremem JENNIFER ANISTON gibi taş eğlenceli, komik bi kadını aldatmak nasıl bir şeydir ya düşünsene Jennifer'a sahipsin bide aldatıyorsun ki Jen en kötü zamanlarda elinden tutmuştu Brad'in adamın filmlerini her ne kadar sevsemde kendisini bir gram sevmem buna Angelina'da dahil daha beterini hak ediyorlardı bir gram üzülmedim ayrılıklarına

gzm-ynklr

)))

moonlight_135

Selena Gomez ve Justin Bieber'i da koyaydınız bari bide Murat Boz Aslı Enver'i aldatmadı zaten ayrılmışlardı

nevintekin3

mustafa ceceliyi unutmussun sayin editör

Görüş Bildir