Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cinsel Yaşamını Hangi Hayvan Yönetiyor?

-
Abone ol

Hadi başlayalım!

1. Öncelikle bir renk seçelim.

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Siyah

2. Şimdi de bir içecek seçelim.

Kırmızı Şarap
Naneli Soda
Çay
Bira

3. Şimdi de kendimize bir yatak odası seçelim.

4. Bu görsellerden birini seçmeni istesek

5. Peki şu an bu manzaralardan birine karşı oturma şansın olsa hangisini seçersin?

6. Bir insanla tanışınca ilk neresine bakarsın?

Ellerine ve tırnaklarına
Yüzüne ve gözlerine
Dış görünüş benim için önemli değil
Kıyafetlerine ve tarzına

7. Peki senin için seçeneklerden hangisi daha çok öneme sahip?

Aşk
Hayallerinin peşinden gitmek
Para kazanmak
Sağlıklı bir yaşam sürmek

8. Son olarak kendini bir kelimeyle tanımlaman gerekse hangisini seçersin?

Özgür
Uzlaşmacı
Hırslı
Anlayışlı

Panter!

Cinsel yaşamını panter yönetiyor. Konu seks olunca, yeni şeyler denemekten asla çekinmiyorsun. Asla sınır tanımayan ve uçlarda yaşamayı seven bir yapın var. Bir şeyi elde etmek istediğin zaman önüne çıkan her şeyi yıkıp geçebilecek hırsa ve güce sahipsin. Bir mekana girdiğinde tüm gözler hemen sana dönüyor ve sen de bu durumdan oldukça keyif alıyorsun.  Dikkat et dokunanı yakarsın!

Güvercin!

Cinsel yaşamını güvercin yönetiyor. Partnerinin duygularını, düşüncelerini çok fazla önemsiyorsun. Riskli durumlardan, tehlikeli pozisyonlardan uzak kalıyorsun çünkü vücut bütünlüğün senin için her şeyden önemli. "Sonsuz bir sağlıklı yaşam mı seks mi" diye sorsalar sağlıklı yaşamı seçecek kadar seviyorsun kendini. Tüm ortamları yumuşatan, insanlara huzur ve güven veren bir yapın var. Kanatsız bir melek gibisin!

Panda!

Cinsel yaşamını panda yönetiyor. Senin için dokunmak, hissetmek, aynı noktada buluşabilmek çok önemli. İçinde duygu barındırmayan bir seks, kalbine ihanet gibi geliyor. Bir insana kendini tam olarak teslim edebilmek için ona büyük bir aşkla bağlı olmalısın. En kötü denilen insanın bile içinde bir güzellik görebiliyorsun. Her insanın hayatına senden bir tane lazım!

Kedi!

Cinsel yaşamını kedi yönetiyor. Birlikte olacağın insanı tam olarak tanımadan, zaaflarını, tutkularını bilmeden onu hayatına sokmak istemiyorsun. Özgürlüğüne ve hayatına çok önem veriyorsun. Bu yüzden kolay kolay kimse hayatına giremiyor ama girince de tam anlamıyla birbirinize teslim oluyorsunuz. Hayatının her alanında olan özgürlük bağımlılığın yatakta da kendini hissettiriyor. Kontrol hep senin elinde olsun istiyorsun. Emredersin patron!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selahattin-kurt1

woaw panter ! Severimm..

ahmet-yaman3

panter

deniz_canfeda

Güvercin! Cinsel yaşamını güvercin yönetiyor. Partnerinin duygularını, düşüncelerini çok fazla önemsiyorsun. Riskli durumlardan, tehlikeli pozisyonlardan uzak kalıyorsun çünkü vücut bütünlüğün senin için her şeyden önemli. "Sonsuz bir sağlıklı yaşam mı seks mi" diye sorsalar sağlıklı yaşamı seçecek kadar seviyorsun kendini. Tüm ortamları yumuşatan, insanlara huzur ve güven veren bir yapın var. Kanatsız bir melek gibisin!

tipikteraziii

Kedi! Cinsel yaşamını kedi yönetiyor. Birlikte olacağın insanı tam olarak tanımadan, zaaflarını, tutkularını bilmeden onu hayatına sokmak istemiyorsun. Özgürlüğüne ve hayatına çok önem veriyorsun. Bu yüzden kolay kolay kimse hayatına giremiyor ama girince de tam anlamıyla birbirinize teslim oluyorsunuz. Hayatının her alanında olan özgürlük bağımlılığın yatakta da kendini hissettiriyor. Kontrol hep senin elinde olsun istiyorsun. Emredersin patron!

giove

Panda!

Görüş Bildir