CIA Ajanı Zannettiği Kocasının 3 Eşi ve 13 Çocuğu Daha Olduğunu Öğrenen Bahtsız Kadın!

2.9bPAYLAŞIM

Eminiz herkes izlediği ajan filmlerinde aile babası olmasının yanı sıra gizli bir tarafı da olan bir baba görmüştür. Ama gerçek hayatta olaylar biraz daha farklı, bir adam karısını gizli servis ajanı olduğunu söyleyerek kandırıyor... Haberin detaylarını öğrenmek için vt.'den derlediğimiz içeriğimize buyurun.

Kaynak: http://vt.co/news/uk/woman-who-believed-...

Mary Turner Thomson, William ile 2000 yılında internet üzerinden tanıştı ve o zaman 9 aylık bebeği olan bekar bir anneydi.

Mary, William'ın kendisi için mükemmel bir adam olduğunu düşünüyordu ama William CIA'deki görevinden dolayı uzun süre evde kalamıyordu. Mary kocası hakkında "Çok yakışıklıydı, 2 yıl sonra görüşene kadar sürekli e-mail üzerinden iletişim kurduk." diyor. 

William tanıştıkları zaman Mary'e kısır olduğunu söyledi ve ilişkilerinin ilk yılında Mary hamile kaldı, üzerindeki şoku uzun bir süre atlayamayan Mary, bu konuda "Birlikteliğimizin 6. ayında hamile kaldım, benim için çok büyük bir sürpriz oldu çünkü bana çocukluğunda geçirdiği kabakulak nedeniyle kısır olduğunu söylemişti. Hamile olduğumu öğrendiğim an onu aldattığımdan şüphelenebilir diye çok korktum." diyor. 

William'ın kısır olduğunu söylemesi Mary için sürpriz olan tek şey değildi, kısa bir süre sonra kocası çocuklarının kaçırılma tehlikesi altında olduğunu söyledi.

Mary çocukları, önceki ilişkisinden olan Robyn (şu an 19 yaşında), Eilidh (16) ve Zach'i (13) korumak için şantaj yapan insanlara 250,000 dolar vermeye hazırdı.

"4 yılımı tamamen onun kontrolü altında geçirdim. Sahip olduğum her şeyi, arabamı, evimi, hayat sigortamı sattım. Eğer parayı vermezsek çocuklarımızı öldüreceklerini düşündüm, gözüm başka hiçbir şeyi görmüyordu."

2006 yılında Mary'e gelen bir telefonla bütün hayatı değişti.

Telefonun diğer ucundaki kadın, William ile 14 yıldır evli olduklarını ve 5 çocuklarının olduğunu söyledi. 

Ortada gizli görevler, şantajcılar ya da çocuklarının hayatını tehlikeye atacak kimse yoktu. William yıllardır çok eşli hayat tarzının üzerini kapatmak için yalan söylüyordu. Mary bunları öğrendikten sonra kendisini arayan kadın ile buluştu ve saatlerce onu dinledi. Daha sonra William'a bir mesaj göndererek her şeyi bildiğini belirtti. William ona ulaşmak ve ikna etmek için her yolu denedi ama Mary böyle bir durumu affetmeyeceğini dile getirdi.

Mary kocasının hamile bıraktığı ya da aynı yalanları söyleyerek kandırdığı birçok kadınla konuştu.

"6 ay içerisinde kadınların çoğuna ulaştım. Neredeyse 6 kadını kandırmış, bu kadınlardan bazıları hamile, bazılarının çocuğu var, bazıları ise yıllardır geri dönmesini bekliyor."

Mary yaşadığı olayları bir kitap yazarak anlattı. Kitabın adı ise Çok Eşli: Üst Düzey Bir Hain Kocanın Gerçek Hikayesi. Eğer Mary ve diğer kadınların yaşadıklarını merak ediyorsanız kitabı okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hamza-karakaya

Ben inandım ajan olduğuna

erci-e

- Hayatım nereye? + Aşkım, çok acil ve çok önemli bir operasyon varmış, dün geceki operasyon yarım kalmış bensiz yapamazlarmış :D :D :D :D :D

el.patron.

tek kelimeyle efsane! istihbaratciyim diye nane yedirtmiyorlae bizde adama

delisia1

Yakışıklı demiş bide.. Senin zevkine..

akustiksamuray

Tam haberi ilk gördüğümde, ne acayip ülkeyiz diyecektim, Amerika'da olduğu fark ettim. Ama Amerika Trump'tan sonra çok bozuldu :D

nisan-cevikkan1

“Cia ajanının Türkiye’de ne işi var” da mı demedin? 😂

akustiksamuray

Yok demedim, garip bir ülkeyiz ya 😂

nisan-cevikkan1

sende haklısın... Türkiye’nin hangi kıtada olduğunu bilmeyen vatandaşlarımız bile var. gülüyoruz ağlanacak halimize. 🙄

Görüş Bildir