Çekin Kirli Ellerinizi Çocukların Üzerinden! 23 Nisan'da 5 Yaşındaki Bir Çocuğun Cinsel İstismara Uğraması Karşısında Haykıran İnsanlar

2bPAYLAŞIM

Gerçekten sözün bittiği yerdeyiz. Çocuklara, geleceğimizin umut ışıklarına armağan edilmiş bir günde, 5 yaşındaki bir çocuğun cinsel saldırıya uğradığı bir ülkede yaşıyoruz... Ne yazık ki, küçücük bedenleriyle her türlü tecavüze, şiddete, istismara ve katliama maruz kalan çocukların ülkesi burası... Ve çocuklarımızı onlara armağan edilmiş bir günde, onların gününde bile koruyamıyoruz...

Kahreden olayın detayları şöyleydi...

Küçükçekmece'de Çocuğa Cinsel İstismar: '5 Yaşındaki Evladımız Hastanede Gözetim Altında' - onedio.com
Küçükçekmece'de Çocuğa Cinsel İstismar: '5 Yaşındaki Evladımız Hastanede Gözetim Altında' - onedio.com

Kanımızı donduran bu olay karşısında susmak, susabilmek ne mümkün? Bağıra çağıra haykırmak istiyoruz...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Yeter artık, söyleyecek tek bir söz dahi kalmadı... Çekin o kirli ellerinizi çocukların üzerinden!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
efsun-karaman

böyle bir dünya da yaşamak istemiyorum artık 😔

ses12

4 yaşında bir kuzenim var sadece yere düştü diye 1 saat ağladı içim parçalandı o ağladıkça ...O kadar masum ve muhtaç ağlıyor ki çocuklar .ya sen sen nasıl kıydın 5 yaşındaki çocuğa kimbilir ne kadar ağladı..

sevimli-birsey

Bacısının başörtüsüne el uzatılıyor diye BAĞIRANLAR..! Çocuklarımızın bedenine el uzatılırken neden SUSKUNSUNUZ??? 45 erkek çocuğa tecavüz edildi neden sustunuz? O iblisleri onun tanıdığı, bunun yakını, o imam, o hoca, o yaşlı denildikçe daha kaç çocuk tecavüze uğrayacak???

rabia-zuzu

nefes alan almayan kaldı mı tecavüz etmediğiniz deyyuslar !! o sapıklara sorun bakalım tecavüz etmeye hangi hayvandan başlamışlar !!

sakurasakura

Ve bir kez daha bu ülkeden gitmek istedim.Bir kez daha bu ülkede başıma yarın bir gün bir şeyler gelebilir korkusuyla doldum.

Görüş Bildir