Görüş Bildir
Haberler
Burak Özçivit Hakkında Suç Duyurusu!

Burak Özçivit Hakkında Suç Duyurusu!

dila bahar
16.10.2021 - 11:56

Set ortamında, set çalışanlarına küfür ve hakaret ettiği hakkında suçlamalar bulunan Burak Özçivit’in ifadesi alındı. 'Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Özçivit'in kendilerine hakaret ve sövgü içerikli laflar sarf ettiğini öne süren set çalışanları, ünlü oyuncu ile alakalı suç duyurusunda bulundu. Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Özçivit, 'Set ortamının stresli olduğu doğrudur fakat ağzımdan hiç sövgü ve hakaret çıkmamıştır' dedi. Oyuncu bu suçlama hakkında başka ne dedi? Burak Özçivit hakkında suç duyurusu yapıldığı doğru mu? İşte tüm detaylar..

İçeriğin Devamı Aşağıda

8 Aralık 2020'de Beykoz Riva'nın 'Osmanlı İnşası' dizisinin çekimleri sırasında, başrol oyuncusu Burak Özçivit'in kendilerine küfür ve hakaret içeren sözler söylediğini iddia eden dört ekip üyesi, Özçivit'e ceza davası açtı.

Dizi Setinde Kameraman Olarak Çalışan A.O. O Gün Yaşananları Anlattı.

Dizi Setinde Kameraman Olarak Çalışan A.O. O Gün Yaşananları Anlattı.

'Olay günü işteydim. Oyunun oyuncusu Burak Özçivit çadırından çıktı, set personeline küfretti ve tek tek gözlerimizin içine baktı. Ardından ekipten ayrıldı. Arkasını dönüp aynı laneti söyledi.Set görevlileri Burak Özçivit'in küfürünü duyunca şok oldular, kimse ağzını açıp tek kelime etmedi. Şüphelinin daha önce farklı kişilere benzer şeyler yaptığını söyledi. Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı, Burak Özçivit hakkında 'birden fazla kişiyi alenen aşağılamak' suçundan soruşturma başlattı.

Burak Özçivit’in İfadesi Alındı!

Burak Özçivit’in İfadesi Alındı!

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Burak Özçivit, 'Şikayetçi olarak anılan kişileri 'Örgüt Osman' dizisinin ekibinden oldukları için tanıyorum' dedi. set ortamı stresli. Ama ağzımda hiç küfür ya da hakaret yok. Dışarı çıkmak imkansız. Beni tanıyanlar bilir ki bu küfürleri ben söyleyemiyorum.”

Ünlü oyuncu, şikayetçi ile yapım şirketi arasında bazı farklılıkların olduğunu belirterek, 'Bu kişilerin amacı anlaşmazlığı çözmek ve yapım şirketini zor duruma sokan bu olaya benim adımı eklemek. içinde yüz kişi var. Şirketle anlaşmazlığı olan tarafın amacı benden tazminat talep etmektir.Bu nedenle beyanları güvenilmez ve kabul edilemez. Savcılık, suç 'uzlaştırma' kapsamına girdiği için dava dosyasını Uzlaştırma Bürosu'na gönderdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın