Görüş Bildir

Burak Özçivit Hakkında Gerçekler Ortaya Çıktı! "Fotoğrafları Önce Çöpe Atılmış, Sonra..."

Anasayfa > Güncel

Ünlü oyuncu Burak Özçivit hakkında bilinmeyenler ortaya çıktı. Bir süredir ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kendisi gibi oyuncu olan Fahriye Evcen ile mutlu bir evlilik sürdüren Özçivit'in kariyer hikayesi ise oldukça garip. İşte Burak Özçivit'in bilinmeyen kariyer yolculuğu...

Burak Özçivit Kariyerini Babasına Borçluymuş

Burak Özçivit Kariyerini Babasına Borçluymuş

Türkiye’nin en popüler isimlerinden Burak Özçivit, kariyerini babasına borçluymuş. Bülent Özçivit, oğlunun fotoğraflarını ondan habersiz Best Model yarışmasına göndermiş. Ancak ön elemede beğenilmeyen fotoğraflar çöpe atılmış!

Çöpteki fotoğraflar bir organizatörün dikkatini çekince, Burak Özçivit tekrar adaylar arasına alınmış. Böylelikle 2003 Best Model of Turkey yarışmasına girmeye hak kazanan Özçivit, “gelecek vadeden” seçilmiş.

Pes etmeyen Özçivit, 2005’te tekrar yarışmaya katılmış ve bu kez birinci olmuş. Aynı yıl düzenlenen Best Model of the World’de de “dünyanın en iyi ikinci mankeni” seçilmiş.

"Oyuncu Olmasam Futbolcu Olurdum..."

"Oyuncu Olmasam Futbolcu Olurdum..."

Bir süre mankenlik yapan Özçivit, gelen teklifler üzerine oyunculuğa adım atmış. Oyunculuk kariyerinin başında oldukça zorlanan Özçivit, bir röportajında şöyle demiş: “Çekimlerde çok zorlandım, hatta doktora bile gitmeyi düşündüm. Öyle öyle bir 4 ay geçirdim ama anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.”

Burak Özçivit, aynı başarıyı işletmecilikte yakalayamamış. 2014 yılında Levent’te ‘Balibey’ adında bir kebapçı açan Özçivit, sürekli zarar edince 2016’da dükkanı devretmiş.

Fenerbahçe taraftarı olan Burak Özçivit’in en büyük hobisi futbolmuş. Genç yaşlarda amatör futbol oynayan Özçivit, “Oyuncu olmasam futbolcu olurdum” diyormuş.

Ünlü oyuncunun bir diğer hobisi de klasik otomobillermiş. En büyük korkusu ise yükseklikmiş.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
5
3
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Elif Elif

Teseduf eseri oyuncu ve model olan birinin meyve sebze secer gibi oyunvu olmasaydım futbolcu olurdum demesi

The Gost

Bu zaten bilinen bir şeydi ki