Bu Test Hayatındaki Fazlalıkları ve Onlardan Nasıl Kurtulabileceğini Söylüyor!

-
Abone ol

Senin de hayatından çıkarmak istediğin yüklerin, fazlalıkların var öyle değil mi? O zaman çok doğru yerdesin! Hadi testi çöz, sana hayatındaki fazlalıkları ve nasıl kurtulacağını söyleyelim!

1. İlk olarak, bize yaşam tarzını bir kelime ile anlatır mısın?

Eğlenceli
Sakin
Sıradan

2. Kaç çift ayakkabın var?

5'ten az
10'a yakın var
O kadar çok ki sayamıyorum

3. Şu anda kiminle yaşıyorsun?

Oda/Ev arkadaşımla
Ailemle/Eşimle
Yalnız yaşıyorum

4. Biraz da arkadaşların hakkında bilgi alalım...

Kalabalık bir arkadaş grubumuz var
Küçük bir arkadaş grubumuz var
Birkaç tane yakın arkadaşım var ama birbirlerini tanımıyorlar

5. Boş zamanlarında ne yapıyorsun genellikle?

Alışveriş!
Arkadaşlarımla zaman geçiriyorum tabii ki.
Boş zamanım olmuyor ki!

6. Öğle yemeklerinde genelde ne yemeyi tercih edersin?

Salata
Fast Food
Ev yemeği

7. Bunu muhakkak öğrenmemiz lazım: Cep telefonunu ne sıklıkla değiştiriyorsun?

Bozuldukça
Yılda bir falan
Sıkıldıkça

8. Son olarak, evde en çok vakit geçirdiğin odayı merak ediyoruz!

Mutfak
Yatak odası
Salon

Diğer insanlardan kendine zaman ayıramıyorsun!

Çevrende o kadar çok insan var ki çoğu zaman sen bile zamanını neden bu kişilere harcadığını anlayamıyorsun. Hem de hepsi böyle çok yakın dostların da değil, işi düşünce arayan senin ihtiyacın olduğunda asla arayıp ulaşamayacağın insanlar. Hayatından bu tarz insanları çıkarman seni hem psikolojik olarak hafifletecek hem de zamanını daha iyi değerlendirmeni sağlayacaktır. Peki sence hayatındaki gereksiz şeyler sadece bunlar mı? Ya mesela kırk yılda bir kullandığın matkap ya da evine sadece misafir geldiğinde kullandığın sandalye... Bunlar hem yer tutuyor, hem de bir sürü para harcayıp alıyorsun. Bunları sadece ihtiyacın olduğunda kiralasan ve bu kira da aidattan düşse muhteşem olmaz mıydı?! Anadolu Grubu'nun Kartal'da inşa ettiği AND Frekans'ın Kolektif Yaşam projesi size bu çok faydalı hizmeti sunuyor. Hayallerinizin yaşam alanı olabilecek bu muhteşem projeye göz atmak istersen ">buraya tıklayabilirsin!

Sorumlulukların sana fazla geliyor!

Senin en büyük sıkıntın üzerinde bu kadar sorumluluk hissetmen. Hem de öyle yalnızca okul iş falan değil, bunlar yetmiyormuş gibi kendi kendine iş çıkarmayı seven birisin anladığımız kadarıyla. En iyisi sen şöyle bir otur düşün bakalım hayatında bu sorumluluklardan hangisi gerçekten gerekli.  Peki sence hayatındaki gereksiz şeyler sadece bunlar mı? Ya mesela kırk yılda bir kullandığın matkap ya da evine sadece misafir geldiğinde kullandığın sandalye... Bunlar hem yer tutuyor, hem de bir sürü para harcayıp alıyorsun. Bunları sadece ihtiyacın olduğunda kiralasan ve bu kira da aidattan düşse muhteşem olmaz mıydı?! Anadolu Grubu'nun Kartal'da inşa ettiği AND Frekans'ın Kolektif Yaşam projesi size bu çok faydalı hizmeti sunuyor. Hayallerinizin yaşam alanı olabilecek bu muhteşem projeye göz atmak istersen ">burayatıklayabilirsin!

Fazla eşyaların hayatını ele geçirmiş!

Senin en büyük problemin o atmaya kıyamadığın eski kıyafetlerin ve her beğendiğini aldığın için evde biriken gereksiz eşyalar. Bunlardan kurtulursan eğer hem psikolojik olarak hafifleyecek hem de evinde hiç olmadığı kadar fazla alana sahip olacaksın! Mesela kırk yılda bir kullandığın matkap ya da evine sadece misafir geldiğinde kullandığın sandalye... Bunlar hem yer tutuyor, hem de bir sürü para harcayıp alıyorsun. Bunları sadece ihtiyacın olduğunda kiralasan ve bu kira da aidattan düşse muhteşem olmaz mıydı?! Anadolu Grubu'nun Kartal'da inşa ettiği AND Frekans'ın Kolektif Yaşam projesi size bu çok faydalı hizmeti sunuyor. Hayallerinizin yaşam alanı olabilecek bu muhteşem projeye göz atmak istersen ">burayatıklayabilirsin!

Mutluluk Kolektif Yaşam'da!

">Detaylar burada!

Görüş Bildir