Bu Sahte Gülümseme Testine Göre İnsan Sarrafı mısın?

-

Hayatımız rol yapan insanlarla dolu. Bazen yakalıyoruz bazen performanslaru karşısında gerçeklik hissimizi kaybediyoruz. Bu testimizda sahte gülümselerimi ayırt etmeye çalışacağız. Bakalım 10 gülümsemeden hangilerinin sahte ve gerçek olduğunu bulacaksın?

#1

Sahte
Gerçek

#2

Sahte
Gerçek

#3

Sahte
Gerçek

#4

Sahte
Gerçek

#5

Sahte
Gerçek

#6

Sahte
Gerçek

#7

Sahte
Gerçek

#8

Sahte
Gerçek

#9

Sahte
Gerçek

#10

Sahte
Gerçek

Sen tam bir insan sarrafısın!

Sen tam bir insan sarrafısın. Sosyal zekan çok çok yüksek. İnsanların sadece gözlerine bakarak onların ne hissettiğini şak diye anlayabiliyorsun. Bu kolay kolay elde edilebilecek bir yetenek değil. Nice insan o gözlere boş boş bakıyor anlam veremiyor. Bu yeteneğe sahip olmak için öyle sosyal biri olmaya falan gerek yok. Senin gibi gözlem yeteneği ve sezgileri kuvvetli herkes bunu yapabilir. Ama sen bu işi çözmüşsün. Vücut dili uzmanlarının senden öğreneceği çok şey var. Kimse senden bir şey saklayamaz. Karşındakinin hislerini gözlerinden anlayabiliyorsun. Korku, endişe, neşe, öfke.. Hepsini anlaman için gözlerine bakman yeterli. Gözlerinden hiçbir şey kaçmıyor senin. Adeta bir Sherlock Holmes'sun! Karşındakilerin senden hislerini saklaması için yapması gereken tek şey var: Gözlerini kaçırmak.;)

Gözlem yeteneğin var!

Evet, senin gözlem yeteneğin var. Ama bunu kullanmayı bilirsen. Sen bunu genellikle tembelliğinden kullanmıyorsun. Önem vermediğin için, umursamadığın için ayrıntıları pas geçiyorsun hep. Ancak çok ciddi bir durum olduğunda kafanda şimşekler çakıyor ve yeteneğini kullanıp, ayrıntılara odaklanmaya karar veriyorsun. Eğer üşengeçliği bırakıp biraz daha çabalarsan eğer senin önünü kimse alamaz, bizden söylemesi!

Geliştirilebilir bir yeteneğin var!

Senin gözlem yeteneklerinin hala geliştirilmeye ihtiyacı var ve aslına bakarsan bunu yapabilecek potansiyel sende var. Sen genel olarak detaylardansa büyük resimlere odaklanan, direk sonuç odaklı yaşayan bir insan olduğun için ayrıntıları gözden kaçırman çok normal. Bunun  nedeni ise senin çok aceleci ve sabırsız bir insan olman. Ayrıntılarla oyalanmak sana göre değil. Sen sonuç insanısın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karabeyaz666

Sen tam bir insan sarrafısın!

aysegul-yenice

Sonucu görünce sevinecektim sonra yorumlarda herkesin insan sarrafı çıktığını görünce sevincim kursağımda kaldı :'))

sinan-oran

Uuu ne kadar da insan sarrafi bir test

herdaimyanliz

Sen tam bir insan sarrafısın!Sen tam bir insan sarrafısın. Sosyal zekan çok çok yüksek. İnsanların sadece gözlerine bakarak onların ne hissettiğini şak diye anlayabiliyorsun. Bu kolay kolay elde edilebilecek bir yetenek değil. Nice insan o gözlere boş boş bakıyor anlam veremiyor. Bu yeteneğe sahip olmak için öyle sosyal biri olmaya falan gerek yok. Senin gibi gözlem yeteneği ve sezgileri kuvvetli herkes bunu yapabilir. Ama sen bu işi çözmüşsün. Vücut dili uzmanlarının senden öğreneceği çok şey var. Kimse senden bir şey saklayamaz. Karşındakinin hislerini gözlerinden anlayabiliyorsun. Korku, endişe, neşe, öfke.. Hepsini anlaman için gözlerine bakman yeterli. Gözlerinden hiçbir şey kaçmıyor senin. Adeta bir Sherlock Holmes'sun! Karşındakilerin senden hislerini saklaması için yapması gereken tek şey var: Gözlerini kaçırmak.;)

maca_as

Bu testlerde sadece 1 ya da 2 sonuç var sanırım. Herkes mi insan sarrafı çıkar be kardeşim...

Görüş Bildir