Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Böyle Manyaklık Korku Filmlerinde Yok! Sibirya’da Bulunan, İçinden 54 İnsan Eli Çıkan Esrarengiz Çanta

-
Abone ol

Nehrin kıyısında koparılmış el bulmak devamlı karşılaştığımız bir olay değil. Rusya'da bulunan gizemli çantanın araştırması sırasında bakalım nasıl ilginç bilgiler bulunmuş.

Kaynak: https://gizmodo.com/gruesome-scene-as-ba...

Olay Sibirya'da gerçekleşiyor.

Rusyanın Çin sınırına yakın Habarovsk şehrinin bir nehir kıyısında ilginç bir keşif meydana geldi. Ardından yerel polis incelemeyi başlattı.

Önce bir el bulundu sonra...

Önce tek bir el bulundu. Daha sonra hemen yakınlarında bulunan çantayla işler daha da karıştı. Çantanın içinde tam 54 parça el bulunuyordu!

Daha çok balıkçıların geldiği bu nehir kıyısında inceleme hala devam ediyor.

Eller önce çantadan bir yığın olarak boşaltıldı. Sonra yan yana dizilerek çiftleriyle eşleştirdiler. Sonuç olarak 27 çift el sıralı bir şekilde incelemeye alındı.

"Eller taze duruyor"

Araştırmacılar bir çift el üzerinde parmak izi bulmayı başardılar fakat ellerin ne yaşları ne de ne zaman kesildikleri konusunda bir bilgiye ulaşamadılar. Tek görüşleri resimlerden de anlaşıldığı gibi ellerin yakın bir zamanda kesildiği oldu.

Yerel polisin net bir bilgisi yok ama iki teori üzerinde duruyorlar.

Eller ya bir ceza olarak (hırsızlık vs) ya da daha büyük olasılıkla bir hastane ortamında kesilmişlerdi. Ameliyatlar sırasında bazı uzuvlarını kaybeden insanların elleri olabilirler (ellerin çift çift kesilmesi ise oldukça ilginç) veya tıp öğrencilerinin çalışmaları için kesildikleri düşünülüyor.

Nasıl olduysa artık...

Fakat her ne kadar buluntuların yanında tıbbi bandajlar ve galoşlar bulunsa da normalde bu ampütasyonlar sonrasında uzuvların yakılması gerekiyor. Herhalde doktor ucuzcu çıktı deyip olayı fazla kurcalamayalım. Umarız polisin yakın zamanda söyleyeceği daha fazla şey olur.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
heineken

Greenpeace'in işi... Norveç'li balıkçıları avlıyorlar. (Bkz. "Eller taze duruyor")

devemavisi

Bence psikopat bir doktor hastaların kesilen ellerini biriktirdi yoksa 27 insanın ellerini gidip kesse yakalanması 1 gün bile sürmezdi. Zaten Sibirya soğuğunda ellerin çürümesi beklenmezdi.

sedef-akgul1

bir tıp öğrencisi seri katile bağlamış da olabilir tabi

Görüş Bildir