Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Böyle 'Geniş' Aile Görülmedi: Bir Karı, İki Koca ve Beş Çocuklu Bir Çok Eşlilik Hikayesi!

-

Muhafazakar ve dindar ailelerden gelen Amanda Liston ve kocası Chad Ferris 8 yıllık evliler. Evlendiklerinde Amanda yalnızca 18, Chad ise 21 yaşındaymış. Atreyu ve Cassian adlarında iki tane oğulları var...

Kaynak: http://ijr.com/2017/02/808499-man-finall...

Aslına bakarsanız Chad ve Amanda'nın ilişkisi, genç yaştaki katılımcıların olduğu bir evlilik programına dayanıyor.

2007'de MTV'de yayınlanan Engaged & Underage isimli realite şovu sayesinde evlenip de ardından boşanmayan azınlıktan kendileri.

Televizyonda başlayıp da bitmeyen bu ilişki, TLC'de yayınlanacak "Brother Husbands" adlı realite şov ile şimdilerde yeniden ekranlara taşınacak.

Fakat sandığınız gibi karı-koca ve 2 çocuk olarak değil; iki erkek, bir kadın ve beş çocukla. Çünkü Amanda ve Chad evlendikten 4 yıl sonra, hayatlarına Chad aracılığıyla giren Jeremy isimli adam bu ikili için bir dönüm noktası olmuş. Daha doğrusu kilisede uzun süre birlikte çalışan Chad ve Jeremy'nin dost olmasıyla işin rengi değişmiş diyebiliriz.

Jeremy en yakın arkadaşı olan Chad'in eşine yani Amanda'ya "farklı" hisler beslemeye başladığını fark edip bunu atlatması gerektiğini düşünse de işler onun da sandığı gibi gitmemiş.

Chad için de fazlasıyla beklenmedik bir şeymiş, söylediğine göre.

İnanmayacaksınız ama Jeremy öfke değil, ılımlı bir yaklaşımla karşılaşmış.

Jeremy duygularından emin olup da bunu dile getirdiğinde Chad'in tepkisi de apayrı bir şaşkınlık yaratan cinsten. Çünkü kendisi Jeremy'nin bu aileyi tanıyıp dahil olmak istediğini düşünerek "çokaşklılık" kavramını gündeme getirerek bunu uygulamaya koymuş.

Konuyu daha fazla dallandırıp budaklandırmadan söyleyelim, Chad'in yakın dostu olan Jeremy artık daha doğrusu 2015'ten beri Amanda'nın kocası.

Pardon ikinci kocası. Hatta üçüz kız çocukları olmuş desek?

Peki nasıl mümkün? Bu durumu hiçbir zaman sorun etmeyen Amanda'nın ilk eşi Chad ilk başlarda pabucunun dama atılmasından korkmamış değil. Ortada yeni başlayan bir ilişki varken kendini "acabalar" içinde bulduğunu söylüyor. Fakat sonrasında bu üçlü farklı çözümler bulmuş tabii. Amanda bir gece Chad ile uyuyorsa diğer gece Jeremy ile uyumuş. Bir sonraki gece ise iki kocasının ortasında yatmış.

Siz daha fazla merak etmeden söyleyelim Chad ile Jeremy'nin arasında dostluktan başka bir ilişki yok.

🎄🎅

Chad ve Jeremy eş sorumluluklarını beraber sırtlanıyorlar.

Chad kendisinin biseksüel, Jeremy'nin ise heteroseksüel olduğunu söylüyor ve aslında eş unvanını beraber taşıdıklarını ekliyor. Amanda işteyken ev işleri ve beş çocukla Chad ve Jeremy ilgileniyormuş.

Amanda Kaliforniya'da nasıl iki kişiyle evlendi? Üçüzlerin babasının Jeremy olduğuna nasıl karar verdiler?

Akıllara takılan bu sorular "Brother Husbands" programında cevap bulacak gibi görünüyor.

Ne diyelim mutluluklar!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buda-benden-olsun

kaygısızlar geldi bi an ama böyle değildi :))

fatih2685

Gavatlığın ete, kemiğe bürünmüş hali. Saygı falanda duyamam.

bbbbb

Chad Jeremy' e de aşık bence zaten biseksüel ama Jeremy heteroseksüel olduğu için açılamamış ya da Jeremy yüz vermemiş

gokhan96

Bu haberi beğenmeyenler zamanında bir padişahın 40 kadınla evlenip çocuk yaptığı ülkede yaşayanların torunları belki doğuda halen kuma olayı var belki o kumaların çocukları torunları ananız kuma olunca birşey demiyorsunuz bu adam kadına kuma gelmiş olmaz böyle bir şey diyonuz bir de bunu söyleyenlerin çoğunun bayan olması asıl trajedik kısmı kıskanmayın gidin kadını tebrik edin! Zar zor manitanızın kocanızın yularını tutuyorsunuz kadına adam kendi rızasıyla gelmiş çamur atıyorsunuz siz çok ayıp ediyorsunuz.

gokhan96

Bu haberi türkiyede ki kumalar duymasın Türkiyede 2-3 kadın bir erkeğe kuma geliyor yazık kadınlara ama bu kadın kocasının üstüne kuma almış hep erkekler mi kendine kuma alıcak kadınlarda alsın kuma ne var bunda? Kızlar da kızkançlıktan ığğğ iğğğ diyor tabi ne yapsın onlarda elindeki erkeğin yularını tutmak için kırk takla atıyor ama bu evli kadına bekar erkek kendi rızasıyla hem de severek gelmiş kadınların hor görüldüğü bu dünyada iki kocalı olmak hatta rıza yoluyla sahip olmak büyük nimet bunu bir erkek olarak söylüyorum helal kadına bence gitsin kiliseye en az 200-300 DOLAR bağış yapsın iki tane evsizi doyursun BU ZAMAN DA BÜYÜK NİMET BU MALUM SEVENİN SEVDİĞİNE SADAKAT ETMEDİĞİ BİR ZAMAN DA YAŞIYORUZ!!!

Görüş Bildir