Bize Bir Gününü Anlat Nasıl Bir Kadın Olduğunu Söyleyelim!

289PAYLAŞIM

Yalnızca günlük rutinine bakarak, sana nasıl bir kadın olduğunu söylüyoruz!

1. Hadi güne başlayalım! Genelde güne başlama saatin kaç oluyor?

7-8 arası
6-7 arası
8-9 arası
10'dan sonra
Mümkünse akşama kadar yatarım ben yaa
9-10 arası

2. Sabah kalkar kalkmaz ilk yaptığın şey ne oluyor?

Telefonuma bakarım
Tuvalete girerim
Duşa girerim
Üstümü değiştiririm
Yatağımdan ayrılmamak için direnirim
Su içerim

3. Kahvaltı alışkanlığını sorsak peki?

Sağlıklı yiyecekler hazırlarım.
Pastaneden poğaça ya da simit alıp yolda yerim.
Kahve içmeden ayılamıyorum.
Koşturmaktan kahvaltıya fırsat bulamam genelde.
Kahvaltılık gevrekler benim kahvaltım!
Şööyle donatılmış bir sofra olmadan olmaz.

4. Giyeceğin kıyafetlere ne zaman karar verirsin?

5. Makyajını ve saçlarını yapman ne kadar vaktini alıyor?

Eyelinera bağlı, çekemezsem süre uzuyor
Ortalama yarım saat diyelim
45 dakikada tamamım ben!
Makyaj yapmıyorum, saçlarımı da olabilecek en kolay modelde kullanıyorum.
10-15 dakika arası
1 saatten fazla sürüyor ne yazık ki

6. Gün içinde boş vakitlerini nasıl değerlendirirsin?

Telefonum elimden düşmez.
Kitap okurum.
Kendimi dışarı atıp yürüyüş yaparım.
Bulduğum her fırsatta uyurum.

7. Peki, eve döndüğünde kendini nasıl hissedersin?

Biraz uzanırım bütün yorgunluğum geçer.
Uyumadan kendime gelemem kesinlikle.
Son derece yorgun oluyorum.
Son derece enerjik olurum

8. Son olarak, ortalama kaç gibi uyuduğunu öğrenelim!

Belli bir uyku düzenim yok.
Belli bir saatim olmasa da, erkenden uyurum.
10 olmadan uyurum!
10-11 arası uyurum genelde.
Tam bi' gece kuşuyum, mümkün olduğunca geç uyurum.
12'yi bulur benim uyumam.

Sen romantik bir kadınsın!

Sen en güzel duyguların insanısın. Kalbin sevgi, şefkat ve en önemlisi de aşk dolu. Hayatta her şeyi aşkla yapar ve tamamen aşktan beslenirsin. İnsanların kalplerine dokunmak gibi bir de yeteneğin var. Senden etkilenmemek neredeyse imkansız. İşte tam da bu nedenle, ikili ilişkilerin genellikle çok sağlam oluyor. Şiir gibi kadınsın kısacası! Elbette bunu çekemeyip, seni üzmek isteyenler olacaktır. Ama sen sakın ola kalbindeki aşkı bitirmelerine izin verme!

Sen tutkulu bir kadınsın!

Sen yürürken salınışından saçlarını savuruşuna kadar her tavrınla adeta bir sanat eserisin. Üstelik ne istediğini de çok iyi biliyorsun. Onu elde etmek de, elbette senin için çocuk oyuncağı. Etrafındaki insanlar kolayca senin etki alanına girebiliyor. Ama sen aşka gönül verenlerdensin. Zor aşık olursun, ama olduğundaysa bütün dünyan o olur. Aşkla tutkunun birleştiği yerdeyse, bütün karanlıklar aydınlık olur!

Sen maceracı bir kadınsın!

Sen hayata bir kez geliyorum diye düşünüp, eğlencenin de maceranın da dibine vuranlardansın. Senin için hayat mutlu ve dolu dolu anlardan ibaret. Hayatı dolu dolu yaşamaktan, risk almaktan, eğlenmekten ve maceradan maceraya koşmaktan hiç ama hiç korkmuyorsun. Etrafındakileri etkileme gibi bir derdin de yok. Ama enerjinle, senden etkilenmemek gibi bir durum da yok! Kısacası herkesin kıskanacağı bir hayata sahipsin!

Sen utangaç bir kadınsın!

Sen kelimenin tam anlamıyla utangaç bir kadınsın. Son derece mütevazi ve kendi doğallığın içindesin. Sanki doğallığın etrafındaki her şeyi de güzelleştiriyor. Yeşilçam filmlerinden fırlamış da, modern zamanlara düşmüş gibi bir halin var. Öylesine saf, öylesine temiz duyguların kadınısın işte sen. Eh senin etkin altına giren de öyle kolay kolay çıkamıyor işte! Saflığın ve masumiyetinle resmen büyülüyorsun!

Sen hırslı bir kadınsın!

Sen zor durumları, insanları, olayları yönetmeyi seven birisin. Aynı zamanda karmaşıklığı da tabii! Sorumluluk almaktan da asla ama asla çekinmezsin. İstediğini elde etmek için yapamayacağın şey yoktur, işte bu nedenle senin için başarı sadece kaçınılmaz sondur. İnsanlar senin patronvari davranışlarından hoşlanmasalar da, içten içe sana karşı hayranlık duyarlar. İlişkilerinde de baskın taraf olmayı istiyorsun, bu yüzden seninle anlaşabilecek bir erkek bulmakta zorlanıyor olabilirsin. Biraz bu yönünü törpülediğinde, kusursuz aşkı bulacağından eminiz!

Sen gerçekçi bir kadınsın!

Sen her şeyden önce çok mantıklı ve gerçekçi bir kadınsın. Bu hayatta tek istediğin şey var o da kendini güvende hissetmek. Duygusallıkla ve hayalperest işlerle ilgin yok. Ama bunun için de kimsenin seni duygusuzlukla suçlamaya hakkı yok bir kere! Kendini mantığına bırakıp gerçeklikle ilgilendiğin için suçlu olamazsın elbette! Sana mantığınla yarattığın kusursuz dünyanda mutluluklar, düşmanlarına da kolaylıklar diliyorum :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tuana-degermenci

Sen maceracı bir kadınsın! Sen maceracı bir kadınsın! Sen hayata bir kez geliyorum diye düşünüp, eğlencenin de maceranın da dibine vuranlardansın. Senin için hayat mutlu ve dolu dolu anlardan ibaret. Hayatı dolu dolu yaşamaktan, risk almaktan, eğlenmekten ve maceradan maceraya koşmaktan hiç ama hiç korkmuyorsun. Etrafındakileri etkileme gibi bir derdin de yok. Ama enerjinle, senden etkilenmemek gibi bir durum da yok! Kısacası herkesin kıskanacağı bir hayata sahipsin!

eylulecemkok

Sen gerçekçi bir kadınsın!

cupcakedeniz

Maceracıyım evet :D genelde beni tanıyo onedio :D

nurcii

Sen en güzel duyguların insanısın. Kalbin sevgi, şefkat ve en önemlisi de aşk dolu. Hayatta her şeyi aşkla yapar ve tamamen aşktan beslenirsin. İnsanların kalplerine dokunmak gibi bir de yeteneğin var. Senden etkilenmemek neredeyse imkansız. İşte tam da bu nedenle, ikili ilişkilerin genellikle çok sağlam oluyor. Şiir gibi kadınsın kısacası! Elbette bunu çekemeyip, seni üzmek isteyenler olacaktır. Ama sen sakın ola kalbindeki aşkı bitirmelerine izin verme!

linda-samuel

Romantik mi :D

Görüş Bildir