Bize Anılarından Bahset, Sana Sevdiğin Birine Verebileceğin En Güzel Hediyeyi Söyleyelim!

825PAYLAŞIM

Sevdiğin birini mutlu etmek çok kolay. Küçük bir hediye ile onun yüzünü gülümsetebilirsin. Nasıl mı? 

Öğrenmek için haydi teste... 

1. Öncelikle şunu soralım: Kim bu hediye almak istediğin insan?

Ailemden biri
En yakın arkadaşlarımdan biri
İş arkadaşım
Patronum
Sevgilim

2. Peki söyle bakalım bu kişiyle sizi birbirinize bağlayan daha çok hangisi?

Karşılıksız sevgi
Fedakarlık
Güven
Saygı

3. Aralarında bağ kurulmuş insanların mutlaka birlikte bir seyahati vardır. Bize bu seyahatteki anılarınızdan bahseder misin biraz?

Birlikte seyahat etmedik henüz
Hayatımın en güzel günleriydi :)
Küçük tartışmalar yaşadık ama bu keyfimizi kaçırmadı
Sık sık seyahat ederiz biz, birçok anımız var hangisinden bahsedeyim?

4. Şöyle genel olarak bi' düşün bakalım: Bu kişiyle olan anıların hangisine daha yakın?

Aşırı komik
Eğlence dolu
Sevgi dolu
Huzurlu

5. Hediye alacağın kişiyle birlikte sen en çok hangisine benziyorsunuz?

6. Son olarak birlikte gittiğiniz ve en çok keyif aldığınız filmin türü neydi diye sorsak?

Aşk
Komedi
Bilim Kurgu
Korku, gerilim
Aksiyon, macera
Birlikte sinemaya gitmedik henüz.

Anı Çerçevesi!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla senin bu kişiyle aranda çok kuvvetli bir bağ var. Onunla geçirdiğin tüm zamanları hatırladıkça yüzünde istemsiz bir gülümseme oluşuyor. Hayatında böyle bir insan olduğu için çok şanslısın. Bu nedenle de ona anılarınızla dolu bir çerçeve hediye ederek çok mutlu edebileceğini düşünüyoruz. En güzel anılarınızı dijital ortamdan kurtarıp güzel bir çerçeve içine koymak, bu çerçeveye baktıkça anılarınızı hatırlamasına ve aynı senin gibi hatırladıkça mutlu olmasına neden olacak. 

Üstelik bu hediyeyi hazırlamak sandığın kadar zor değil! Hadi, hemen buraya tıklayarak bu anı çerçevesini alabilir ya da buraya tıklayarak metal olanına da bakabilirsin. Sosyopix’in anılarla dolu harika fikirlerini incelemeye ne dersin?

Takvim Kutusu!

Sizin güzel anılarla dolu bir geçmişiniz var. Birlikte belli ki çok zaman geçirmişsiniz. Daha bir o kadar güzel anı biriktireceğine de eminiz. O yüzden de anılarınızı takvim yapraklarında yaşatmak ikiniz için de çok anlamlı olacak. Ona alabileceğin daha anlamlı bir hediye olamazdı. 

Üstelik bu hediyeyi hazırlamak sandığın kadar zor değil! Hadi, hemen buraya tıklayarak bu takvim kutusu alabilirsin. Sosyopix’in anılarla dolu harika fikirlerini incelemeye ne dersin?

Anı Kitabı!

Bize ilişkiniz hakkında anlattıklarından yola çıkarak sizin aranızda çok duygusal bir bağ olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle ona manevi değeri yüksek bir hediye vermenin kalbinin en derinlerine dokunacağını ve aranızdaki bu duygusal bağı güçlendireceğini düşünüyoruz. Sana önerimiz ise, en güzel anılarınızla dolu bir fotoğraf kitabı hediye etmen ona! Hatta bu kitabı seçeceğin fotoğraflarla güzel bir kurgu yaparak hazırlayabilir, bu anlamlı hediyeyi sana özel küçük bir dokunuşla bir adım öteye taşıyabilirsin. 

Üstelik bu hediyeyi hazırlamak sandığın kadar zor değil! Hadi, hemen buraya tıklayarak bu anı kitabını sipariş verebilir ya da daha büyük bir anı kitabı sipariş etmek istiyorsan buraya tıklayabilirsinSosyopix’in anılarla dolu harika fikirlerini incelemeye ne dersin?

Kanvas Tablo!

Bu insanla olan anıların asla unutulmayacak cinsten. Güzel anılarınızı ölümsüzleştirdiğiniz bir sürü de fotoğrafınızın olduğu da aşikar. Bu güzel anılar alacağın bu hediyeyle onun duvarlarını renklendirecek ve her gördüğünde o güzel günleri ona anımsatacak. 

Üstelik bu hediyeyi hazırlamak sandığın kadar zor değil! Hadi, hemen buraya tıkla, en tatlı hediyeleri Sosyopix ile hazırlamanın ne kadar kolay olduğunu gör!

Kare Magnetler!

Sen ve bu hediyeyi alacağın o şanslı kişi belli ki birlikte zaman geçirmeyi ve anılar biriktirmeyi çok seviyorsunuz. Gezip gördüğünüz yerler, beraber yaşadığınız her şey hafızanızda yer etmiş. Her bakışında o güzel anları yeniden yaşatacak bu magnetlere hediye alacağın kişi bayılacak! 

Üstelik bu hediyeyi hazırlamak sandığın kadar zor değil! Hadi, hemen buraya tıkla, en tatlı hediyeleri Sosyopix ile hazırlamanın ne kadar kolay olduğunu gör!

Görüş Bildir