Bir Zamanlar Megastar Tarkan Hakkında Atılmış Sansasyonel Manşetler

491PAYLAŞIM

Megastar ünvanlı Tarkan 25. yılını aştığı kariyeriyle, şarkılarıyla ve özel hayatıyla hatta son zamanlardaki evliliği ve baba olmasıyla bir an olsun magazin gündeminden düşmedi. Çünkü star olmak bunu gerektirir. Biz de Tarkan hakkında atılmış nostaljik manşetleri derledik.

Tarkan'ın çevreye verdiği önem çok eskilere dayanıyor. Bu manşet 1993 yılından.

Tabii ilk aşk haberleri de düşmeye başlamış. Haber aynı yıla ait.

Yıl 94. Henüz yeni yeni parlayan Tarkan canlı yayında "Çişim var" deyince büyük tepki çekmişti. O dönemki sevgilisi bile tepki gösterdi.

Yine 94 senesi... Annesi Neşe Tevetoğlu'nun uzattığı saçları bir tabloda kullanılmış. Megastar da oldukça sevinmiş.

"Kibariye kadar acı çekmedim." 1994 yılına ait bir röportajdan...

Twitter yokken Tarkan vardı. Kendisi ilk bedelli kampanyası başlatanlardan. Yıl 1999.

2001 yılının başında magazin gündemine Tarkan'ın bir erkekle samimi fotoğrafları bomba gibi düşmüştü. O döneme ait bazı tepkiler böyle.

96 senesinden Kenan Doğulu Tarkan rekabetine dair bir manşet. Kenan Doğulu da Tarkan gibi Amerika'ya açılmak istemiş ama beklediği olmamış.

Benzer temalı bir haber de 2001 yılından. Kenan Doğulu kendisine Tarkan kadar sahip çıkılmadığını iddia etmiş.

Megastar 1997 yılında yine gündeme gelmeyi başarmış.

Okan Bayülgen radyo programında Tarkan için "popta top" deyince ortalık karışmış. Haber 1997 senesinden.

Yıl 1998. Avrupa Şımarık isimli şarkıyla yıkılıyor. Öyle ki parça Madonna, Spice Girls gibi isimleri geçerek Fransız listelerinde 5. sıraya kadar yükselmiş.

Tarkan askerlik sorunu nedeniyle yurtdışında yaşamak zorunda kalmıştı. Vatandaşlıktan atılma tehlikesi olduğunu öğrenince Türkiye'ye döndü. 2000 yılına ait bir Hürriyet haberi.

Tabii bedelli askerliğin bitişini de hamamda kutladı.

2002 yılına ait bir manşet. Sözü Gülben Ergen'e bırakıyoruz.

Yıl 2002. Megastarın parası yalı almaya yetmemiş.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

bence 2001 yılı karma albümü efsane

fchinaski

Yıl 99 filan. Dolunay Pastenesi’nden 1 kilo ekler alıp Fahrettin Altay’dan sahil yoluna iniyoruz, oradan, Çeşme’ye gidiyoruz. Yolda sag tarafta rüzgar turbinleri, kasetten kuzu kuzu caliyor, her yerde kızların agzinda tek laf Tarkan, erkekler olarak sacimizi Tarkan gibi yapmaya calisip kertenkeleye donerdik. Alt dudak altindaki ters ucgen gibi sakal da moda tabi bu aralar. Butun kizlar sarisin, esmer olani bile :D Dudu cikana kadar ulkede siyah sacli kiz yoktu. Basmanedeki gasp/intihar/yaralama vakalarından başka mevzu yoktu o zamanlar ulkede ya da ben 4 yasinda oldugumdan bu kadarini hatirliyorum

fchinaski

Kuzu Kuzu 2001’de cikmis. 2001 o zaman. Kucuktum, hangi yil bilmiyorum fbdka

Gizli Kullanıcı

Basın hep abuk subuk şeyleri konuşmayı sever... Tarkan, ACAYİPSİN, KARMA; ÖLÜRÜM SANA, COME CLOSER, AHDE VEFA ve ADIMI KALBİNE YAZ gibi dolu dolu albümler yaptı. Hiç tam anlamıyla başarılı bir kritik yazısı gelmedi köşe yazarlarından. Çünkü medya bir çöplük. Salak saçma şeyler yazarlar. İnsanlar, ne giydi, ne içti, nereye gitti gibi saçma şeylerle ilgilenmeyi seviyorlar. Medyada, bunları yazıyor. Tarkan'ın bu tür konularla gündeme gelmeyi sevmediğini herkes bilir.

Görüş Bildir