Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 18 Kişi

-

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozgur-dirim-ozkan

Ağla diyen tesettürlü arkadaşa soru: Bilim insanların yüzde kaçı kadın, bilim insanı olan kadınların yüzde kaçı tesettürlü? Bunun yanıtını ver, sonra da sen ağla.

redbluefan

sizin yaşınızda bir adamın bura da olup böylesine saygısızca konuşması...

thehunterrrr

Tesettürlü olduğu için insanları almayan firma ve araştırma grubu sayısı nedir, kadın olarak bu ülkede bir şey başarmak ne kadar zor, ve buna rağmen kaç tesettürlü kadın girişimcilikleriyle başarmış sen de bunun yanıtını ver sonra da sen ağla. Bu negatif tavrınızla ülkedeki kadınlara ve ülke ekonomisine verdiğiniz büyük destekten dolayı müteşekkirim.

nidans

isteyen istediğini giyer istediğini örter istediğini açar bütün dinler bilimi tavsiye eder tesettürlü olmak insanın karakterini, bilime olan saygı ve sevgisini belirlemez bu tür davranışlar insanın ruhuna,zihnine aittir bedenine ve onu ne çeşit veya nasıl sarıp sarmaladığına değil .

arslanoglu

16. tesettürlü birilerine ağla demiş. yok şunla bunla upraşıyoruz diye caka satmış. ağlamasını istemiş çok merhametli ve havadar değil ne hoş!!

Görüş Bildir