Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 15 Kişi

382PAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolga-aydin12

#14

birinci-tekil-birey

Tespitlerin çoğu benim hislerime de tercüman oldu.

camoranesi

Tüm haberler, dünyanın, inasanların nasıl pislik haline geldiğini daha da gösteriyor... hepimizin ihtiyacı olan insansız hava sahası... Elimde olsa köyde, yayla da falan çekirdek ailemle yaşarım, ama orada da rahat bırakmazlar...

artankara

Bilimsel düşünen, ahlaklı, adil insan için bazen işkenceye dönüşüyor bu ülke. Zor olan bu olanlara katlanmak değil, bunlara arka çıkanlarla aynı coğrafyayı paylaşmak. Yapan kendinden diye her türlü ahlaksızlığı elleri patlayana kadar alkış tutan bu kitleden dolayı bu güzelim ülke cehenneme dönüşüyor. Bunlar cahil ya da aptal diyerek içimizi rahatlatmayalım bu kadar basit değil bu konu bunlar tek kelimeyle "kötü" çünkü herşeyin farkındalar.

can_can

#3 Aynı olayı amcamların oturduğu apartmanın bodrumunda gördüm. Kolon ve kiriş birleşim yerinin tam dibinden döşemeden pis su borusunu indirmiş adam. Döndürmüş bir kirişi delmiş, tekrar döndürmüş ikinci kirişi delmiş sonra çevirip aşağı vermiş. Eşşoğleşşşek direk kirişlerin altından dirsek yapıp indirsene. Bir de iki farklı yerde yapmış bunu. Mal işte amk beyin tunne..

Görüş Bildir