Görüş Bildir
Haberler
Binali Yıldırım: 'Ekrem İmamoğlu'nu Tebrik Ediyorum'

etiket Binali Yıldırım: 'Ekrem İmamoğlu'nu Tebrik Ediyorum'

Batuhan
23.06.2019 - 19:19

İstanbul seçimlerinde oy kullanma işlemlerinin tamamlanmasının ardından AKP'nin adayı Binali Yıldırım, saat 18.38'de AKP'nin İl Başkanlığı'na geçti. Yıldırım'ın burada canlı yayında Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Binali Yıldırım seçim sonrası yaptığı ilk açıklamada, 'Seçimleri rakibim İmamoğlu önde götürmektedir, kendisini tebrik ediyor, başarılar diliyorum.' ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım: "İstanbul'a güzel hizmetler yapmasını temenni ediyorum" 🎥

Yıldırım ayrıca, 'Elde edilen sonuçlar tabii ki kesin olarak daha sonra açıklanacaktır. Ben, bu sonuçların İstanbul'umuza, İstanbul'un geleceğine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımıza İstanbul'a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum. İstanbulluların yararına yapacağı her türlü işte de kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz, bunun da bilinmesini istiyorum. Bir kez daha İstanbulluların verdiği kararın, gelecek 5 yıl için 15 milyon için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Teşekkür ediyorum.' dedi.

Yıldırım ayrıca Twitter hesabından da açıklamalar yaptı: "İstanbul'a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum"

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
963
327
125
17
15
13
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Batuhan Ertürk

Anıtkabir’de çıkardığınız sayfayı, belediyeden söktüğünüz Atatürk tablosunu tıpış tıpış yerine koyun şimdi hadi :)

Fatih Öztürk

PAŞA PAŞA koyacaklar :)

Eminegül Akbulut

Binali kötü biri değildi fakat siyaset de iyi değil. İnşaat mühendisi olarak devam etsin hayatına . Hem yenilere de şans vermek lazım . İstanbul için en güze... Devamını Gör

Fatih Öztürk

binali kötü değil ama kukla. erdoğan ne söylerse onu yapıyor.

lunakimu

N'oldu tayyip ya foton gitti... oh bee bıkmıştık balkon konuşmalarından. tayyip i kısa süre de olsa görmemek ne kadar güzel şeymiş