Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beyin Kontrollü Giyilebilir Teknoloji Tanıtıldı!

Anasayfa

Beyin Kontrollü Giyilebilir Teknoloji Tanıtıldı!

Beyin kontrollü giyilebilir cihaz ve mobil uygulamasını, Silikon Vadisi TV olarak tüm detaylarıyla inceledik. iFocusBand’in videosu haberimizde!

Son yıllarda büyük bir popülerlik kazanan giyilebilir teknoloji pazarına yeni bir cihaz daha katıldı. iFocusBand adındaki akıllı ürün, üzerinde bulunan 3 adet nörosensörler sayesinde beynin organlar ile haberleşmesini sağlayan sinirleri algılayarak, iFocusBand’ın mobil uygulamasına gönderiyor. Şapka içinde kullanılarak, spor alanında veya birçok AR-GE, laboratuvar v.s. çalışma alanında beynin anlık durumunu kullanıcıyla paylaşıyor.

Beyin gücüyle makina/bilgisayar kontrollerin sağlandığı son yıllarda, normal tüketici için geliştirilen iFocusBand’i bandana veya şapka ile başınıza sabitleyebilir ve o an beyninizin hangi tarafını kullandığınızdan tutun da nefesinizi ne kadar sağlıklı alıp verdiğinize kadar öğrenebilirsiniz. İşte bu ve çok daha fazlasını Dinçer Karaca ve Ali Hantal, Kaliforniya’da Silikon Vadisi’nde anlattı. İyi seyirler:

Video için tıklayın

http://www.silikonvadisi.tv/beyin-kontrollu-giyilebilir-teknoloji-tanitildi.aspx

Kaynak: http://www.silikonvadisi.tv/beyin-kon...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?