Görüş Bildir
Haberler
Bergüzar Korel Üçüncü Kez Anne Oldu! İşte Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in Bebeklerine Verdikleri İsim...

Bergüzar Korel Üçüncü Kez Anne Oldu! İşte Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in Bebeklerine Verdikleri İsim...

12 yıl önce meslektaşı Halit Ergenç ile dünya evine giren ve bu evlilikten iki oğlu olan oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Ali ve Han’dan sonra üçüncü bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinden mutlu haber geldi. İşte oyuncu çiftin bugün dünyaya gelen kızlarının ismi ve sağlık durumu...

İçeriğin Devamı Aşağıda

2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, üçüncü çocuklarını kucaklarına aldı.

Ali ve Han adında iki oğlu olan Bergüzar Korel, kız bebek dünyaya getirdi. Korel, kızına 'Leyla' ismini verdi.

Bergüzar Korel ve kızı Leyla’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doğum sırasında eşi Bergüzar Korel’i yalnız bırakmayan Halit Ergenç’e oğulları Ali ve Han da eşlik etti.

"Hiç Beklemediğimiz Anda Geldi"

"Hiç Beklemediğimiz Anda Geldi"

Bergüzar Korel, 'Dünya olarak öyle zor bir süreç yaşadık ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti. Bebek haberi hiç beklemediğimiz bir anda, sürpriz bir şekilde geldi. Bundan sonra bize laf söylemek düşmez. 'Allah da onun gücünü verecek herhalde' diyorum.' diye konuşmuştu.

"Şoke Olduk!"

"Şoke Olduk!"

İptal olan dizi projesiyle alakalı da açıklama yapan Bergüzar Korel, 'Çalışmalar devam ederken doktor kontrolünde hamile olduğumu öğrendim. Halit ile beraberdik ve şoke olduk. Ondan sonra 'Böyle bir durumumuz var, devam edelim' dedik. O sırada koronavirüs vakaları çok arttı. Hem yapımcı ve yönetmenimiz çok çekindiler ve dediler ki; her türlü konforu sağlayacağız ama bunun garantisi yok. O dönem vaka sayısı 50 bine ulaşmıştı. Ara vermemiz lazımdı. Karnım çok hızlı büyümeye başladı. Fiziksel olarak projede olmam mümkün değildi. Ben de dedim ki; başka bir arkadaşımla devam edin, onlarda projeyi rafa kaldırdı.' ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın