Berat Albayrak'ın İstifasının Ardından Doların Hızlı Bir Şekilde Düşmeye Başlaması Tepkilerin Odağında

1bPAYLAŞIM

Öyle böyle düşmesi çok iyi oldu. :)

Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabından istifa ettiğini duyurması ülke gündeminde bomba etkisi yarattı.

Detaylara buradan bakabilirsiniz;

Berat Albayrak İstifa Ettiğini Duyurdu - onedio.com
Berat Albayrak İstifa Ettiğini Duyurdu - onedio.com

İstifasıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmayan Berat Albayrak'ın koltuğu bırakmasının ardından da geçtiğimiz hafta içi 8.58 seviyelerini gören dolar, gerilemeye başladı.

1. Bu gelişmeyle birlikte de sosyal medya kullanıcıları “Biz dolarla uğraşmıyoruz. İstesek düşürürüz." diyen Berat Albayrak'la ilgili yorumlarını esirgemedi.

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. Bazı yetkililer doların düşmesinin Berat Albayrak'la ilgisi olmadığını söylüyor. Sizce de öyle mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
iso-kaya-61

Mizah diye böyle tweet atan insanların zeka kapasitesinden şüphe ediyorum hay gerizekalılar zannediyorlar dolar 6 ya 7 ye düşünce ekonomi düzelecek berat ve ekibi işten çıkınca her şey iyi olacak bak bok düzelir sen istediğin kadar pozitif hava ver halkına yabancılara yatırımcılara senin ülkende eğitim ahlak medeniyet hak hukuk olmadıkça bırak ekonomiyi hiçbir alanda bir adım ilerleyemezsin hiçbir şey üretemezsin kimse de sana gelip yatırım yapmaz bu işi kökten kalıcı halletmek istiyorsan önce bunların temelini atman gerekir.

corpse-bride

maaslara zam enflasyon vb konularla alakalıdır

logicaldoor

Borsayla filan uğraşanlar buna keriz silkeleme diyorlar. Şimdi kerizler ellerindeki dolarları satma derdinde. Ardından uyanıklar piyasadan dolarları toplayıp fiyatı tavan yapacak. Bizim gibiler de oturup izleyecek. Zamanı da benim kâr edebileceğim herhangi bir iş olacak muhtemelen. Sırf şunun yüzünden 250 lira zarar ettim...

oldest

Damat gidince dolar duzeldi, hele biri gitse ulke cosacak ama farkinda degiller. Bos koltuk adamlardan daha faydali...

kalem-kelam

Amca beraber kanca beraber :)

Görüş Bildir