Belediye Başkanına 'Asker Karısı Gibi Ağlanıyor' Demişti: MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan Görevden Alındı

 > 
853PAYLAŞIM

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan'ın, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'ya yönelik yaptığı sözde 'eleştiri' sosyal medyada tepkiye neden oldu. Pehlivan, belediye başkanı için 'Asker karısı gibi ağlanıyor' ifadesini kullandı. Gelen tepkiler üzerine MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Pehlivan'ın il başkanlığı görevinden alındığını duyurdu.

Pehlivan'ın kullandığı ifadeler kameralar tarafından kaydedildi 👇

Kara'ya yönelik "Maşallah asker karısı gibi ağlanıyor" ifadeleri sosyal medyayı ayağa kaldıran MHP'li Pehlivan'ın ifadeleri şöyle:

"Kendisinin seçimlerde bir takım açıklamaları vardı. 'Satmayacağız, sattırmayacağız, yok satıldı, o oldu, bu oldu' gibi konuşuyor. Geldiği günden beri maşallah asker karısı gibi ağlanıyor. Devamlı bir serzeniş içerisinde."

MHP'li başkanın sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Öne çıkan bazı yorumlar şöyle 👇

Semih Yalçın: "İl başkanlığı görevinden alındı"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın konuyla ilgili olarak; ”MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan yapmış olduğu basın açıklaması sırasında kullanmış olduğu ifadeler sonucu halkımızı ve toplumumuzun farklı kesimlerini rahatsız eden sözleri nedeniyle il başkanlığı görevinden alınmıştır." dedi.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir