Bedensel Engelli Ceren'in 'Sol Kol Olmadan Sağ Kola Saat Takılmaz' Diyen Adama Verdiği Kapak Gibi Cevap

4.8bPAYLAŞIM

Yılın değil yüzyılın kapağı bu olabilir. Helal olsun sana Ceren!

İnternette çoğu zaman kapak gibi cevaplara denk gelmişsinizdir. İnsanın okurken içinden bir şeyler fışkırıyor resmen. Mesela en efsanelerinden bir tanesi bu subay arkadaşımızın verdiği cevaptı.

Şimdi ise başka bir efsane cevap var. Önce olayın çıkış noktasından başlayalım. Şu aşağıda görmüş olduğunu çift fotoğrafı, yabancı bir hesaptan "nasip olur mu be!" şeklinde atıldı.

Sonra Twitter'daki kullanıcılardan biri olaya başka bir bakış açısı getirerek adamın saat takma şeklini şöyle eleştirdi.

twitter.com

Bundan sonra başka bir kullanıcı, ihtimaller dahilinde olaya yaklaştı.

twitter.com

Ve işte dünyanın en öngörüsüz kişisi bu yorumuyla dahil oldu. Birazdan başına nelerin geleceğinden haberdar değil üstelik!

twitter.com

Sonra Ceren topu aldı!

twitter.com

Ahhh keşke hiç demeseydi çünkü gol geliyor!

twitter.com

Ceren bu videosuyla vurdu ve gol oldu. Buyurun saat nasıl takılırmış?

Güzel olduğunuz kadar kıvrak bir zekaya da sahipsiniz Ceren Hanım. Helal sana! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
t-c-ahmet-yilmaz

cerendeki tırnaklara bayıldım .

xvala

Bu ülkede Can Babanın sözü ne çok aklıma geliyor, "bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz; lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?” İnsanları ne kadar iğrenç şekilde rencide eden ne kadar zirzop tip varsa bu ülkede yaşıyor, 40 yıl düşünsem o saati o kuluna niye takmış da buna takmamış aklıma gelmez!, bu bok tiplerin hayatta hiç bir gayesi yok mu acaba? kim nasıl isterse oraya takar, istediği yere takar, sadece saat değil ki her boku neden böyle iğrenç şekilde eleştiriyoruz, insanları rencide ediyoruz, çünkü kendiyle sorunlu insanla dolu bir ülke burası, Gelişmiş ülkelere gidin, kimin nasıl giyindiği, başına ne geçirdiği ne yaptığına, kilosuna, dış görünüşüne dair bir yorum ima yok, geri kalmış Ortadoğu ülkeleri her bir boka karışma ile dolu!

bianb

bu insanlar neden bu kadar bencil ki

gercekbrdnya

Fakir ülkeyiz cidden bayağı fakir hemde. Fakir olduğumuz için saatin nereye takılacağı konusunu yapıyoruz.

edip-ciftci

saçma sapan bir yorum ve engelliliğini kullanarak memelerini sallaya sallaya kendini ortaya atan bir bir kızcağız... bu böyle olmamalıydı. o kolun arkasındaki genel kompozisyon nedir acaba...??? saçma sapan bir yorumu bile saçma sapan bir fırsata çevirerek kendini dejenere etmek diye buna denir ama gerisinden bahsetmek istemiyorum bile...

infinite

meme görünce başka bir şey düşünemeyen sizler yaşayamadığınız bu hayatın kurbanlarısınız aq. iki tane kız arkadaş yapsaydınız gençliğiniz de bu kadar mal olmazdınız

arif-ali

Videoyu iki defa izledim, senin yorumundan sonra tekrar izledim, neyden bahsediyor bu acaba diye. Yani düşün ki, benim zekam ve ahlakım, seninkinden ne kadar düşük ki ilk iki izlemede fark etmedim. Gördüğü her kadında meme popo arayan sizin gibi dehalar acaba evlerinde bulunan kadınlara nasıl yaklaşıyorlar. Ciddi merak konusu

cem-erem

yok yw memesi sallanmadan taktı :)

ali-efe-ince

Git bi porno izle, 31 çek. Senin durumun çok kötü. Ya da savcılığa falan şikayet edelim bu yavşağı. Deniz kıyısına inmesi falan yasaklansın. Göğüs çatalından bu yorumu çıkarıyorsan cidden işimiz iş.

sallama-ped-icen-vampir

hep cinselsizlikten bunlar...

Görüş Bildir