Bakire Olduğu Halde Hamile Kalarak Herkeste Bir Merak Uyandıran Kanadalı Genç Kadın!

-

Bakireyken hamile kalmak nasıl mümkün olur? Duyduğumuz hikayeler bir yana, bu sefer karşınızda gerçekten yaşanmış bir olay var. Daily Mail'in bu haberi, sizleri de şaşırtacak cinsten doğrusu...

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Kanada'da yaşayan 29 yaşındaki Lauren, herkesi hayrete düşüren bir durumla karşı karşıya.

Lauren şu an bakire ama sperm donörü ile hamile kaldı ve Haziran ayında bebeğini kucağına alacak.

Ailesinin, arkadaşlarının ve doktorlarının tavsiyelerine karşı çıktı. Şimdi ise bakire bir anne olmayı dört gözle bekliyor.

Genç kadın, hayatının sonuna kadar bakire kalmaktan mutlu olduğunu, bebeğinin bu beraberlik durumlarından kaçmasına yardım edeceğini umduğunu söyledi.

Lauren'in küçük yaşta yaşamaya başladığı ve hormonlarını ciddi biçimde etkileyen hipopitüitarizm adlı hastalık, bebek için de tehlike riski taşıyor.

'Hipopitüitarizm hastası olarak doğdum. Yani hipofiz bezlerim olması gerektiği gibi şekillenmedi. Vücudumdaki diğer salgı bezlerine doğru hormonal mesajlar yollamıyor.'

'Tavşan dişli veya düz göğüslü olduğumu söyleyerek sataşırlardı okulda. Çocuklar farklılıkları görebilirlerdi. Bu sataşmaların birçoğu bugün bile sosyal anksiyete yaşamama sebep oluyor. Hayatım, ben de başkaları gibi görünmeye başladığımda şekillenmeye başladı.'

Şimdilik bebekte herhangi bir sağlık sorunu görünmese de, ilerleyen zamanlarda annesiyle aynı sıkıntıları yaşama olasılığı hâlâ var.

Lauren, birileriyle beraber olmayı da anlamsız buluyor. Birkaç kez denemesine rağmen, 'kendisine göre olmadığını' fark edip, kendisine odaklanmayı seçtiğini söyledi.

Fakat hamile kaldıktan sonra, sırf nasıl olduğunu görmek için biriyle sevişmeyi birkaç kez aklından geçirdiğini de itiraf etti. Birkaç kez birileriyle öpüştüğünü, hepsinde de 'tuhaf ve karışık' hissettiğini, bunu bir daha yaşamak istemediğini de vurguladı. 

Arkadaşlık siteleri de dikkatini pek çekmemiş. Bu sitelerde kendisine gönderilen mesajlardan sonra midesi bulanmış bütün erkeklerden resmen. Ama bütün bunlar bir yana, şimdiye kadar hormon sıkıntısıyla ilgili yaşadığı en büyük sorunu da hamilelik olmuş.

Ne olursa olsun, Lauren bebeğine kavuşmak için gün sayıyor. Fazlasıyla da mutlu ve kararının arkasında. Umarız her şey istediği gibi gider. 🙏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bbbbb

Bazı yorumlardan anladığım, yorumu yapanların haberi tam okumadığı ya da okuduğunu anlamadığı yönünde. Kadın sperm donörü vasıtasıyla hamile kalmış. Bu da çocuğun bir babası olduğunu gösteriyor yani. Ayrıca bazı durumlarda kızlık zarı kaç kez birliktelik yaşanırsa yaşansın yırtılmayıp doğumda yırtılabiliyor, böyle vakalar da var. Son olarak kadının bir erkekle birlikte olmak istememesi için lezbiyen olması gerekmez, aseksüel olabilir, genofobi olabilir veya başka bir şeyler de olabilir.

akgul-asla

bence bakirelikten kasıt kızlık zarı değil hiç bir erkekle birlikte olmaması

gizemyeniklerr

Sağlıklı doğsun büyüsün

joelee

Bkz: genofobi..

adanur-uzal1

Acaba çocuk kime baba diyecek Anneye mi?????

bseozyrt

Oh Jesus Mary and Josheph :D

Görüş Bildir