Atarlı Giderli Şarkıların Yıldızı Demet Akalın'ın Yaşadığı Acıları Duyunca Yüreğiniz Burkulacak!

0PAYLAŞIM

Demet Akalın yaptıklarıyla ve söyledikleriyle gündemden hiçbir zaman düşmeyen bir isim. Şu sıralar Alişan ile birlikte sabah programı sunan Akalın, henüz 2 yaşındayken oldukça zor günler yaşadı. İşte, Akalın'ın güçlü kahkahasının ardında sakladığı aile dramı...

1975 yılının yılbaşı gecesi... Ünlü şarkıcı o yıl yalnızca 2 yaşındaydı!

Demet Akalın'ın annesi, babası ve teyzesi o gün yılbaşını kutlamak istemişler ve daha bebek yaştaki Akalın'ı anneannesine bırakıp yeni yılı kutlamak için eğlenmeye gitmişlerdi. Yeni yıl kutlamasından sonra evlerine dönmek için tekrar arabalarına binmiş ancak dönüş yolunda Akalın'ın da hayatını değiştirecek trajik bir kaza geçirmişlerdi.

Bu korkunç kaza meydana geldikten sonra annesinin öldüğü sanıldı ve morga kaldırıldı.

O gün o kazada babası ve teyzesi ölen Akalın'ın annesi ağır yaralıymış. Olaydan sonra kaza yerine giden ambulanstaki görevliler Akalın'ın annesinin de öldüğünü düşünerek onu da eşi ve kız kardeşiyle birlikte morga götürmüşler.

Kaza sırasında 24 yaşında olan Akalın'ın annesi Şenay Hanım'ın morgda hareket ettiği fark edildi.

Şenay Akalın'ın abisi cesetlerin tespit edilmesi için morga götürülmüş. Önce Demet Akalın'ın babasını ve teyzesini tespit etmiş. Sıra Şenay Hanım'a geldiğinde ise ölmediğini ve hareket ettiğini fark etmiş ve hemen görevlileri çağırmış.

Ölmediği anlaşılan genç kadın daha sonra yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

Kaza esnasında kafasına sert bir darbe alan Şenay Akalın'ın zarar gören kafatasına 27 dikiş atılmış ve beyni de ödem toplamış. Şenay Hanım'ın 7 kaburgası kırılarak iç kanama geçirmesine de sebep olmuş.

Hastanede aylarca tedavi gören Şenay Akalın'dan eşinin ve kız kardeşinin öldüğü uzun süre saklandı.

29 gün komada kalan Şenay Hanım, 6 ay boyunca hastanede tedavi görmüş. Kötü haberi ilk öğrendiğinde ise büyük bir ruhsal çöküntü yaşamış.

Anne Şenay Akalın küçük kızı için hayata yeniden tutundu.

Çok zor günler geçiren Şenay Hanım, gücünü toplayarak kızı için adeta hayata yeniden tutunmuş.

"Kızımı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım."

Hastaneden taburcu olduktan sonra kızına kavuşan Şenay Hanım kendi kendine "kızımı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım" diye söz vermiş ve ayakta kalmayı başarmış.

O günleri anne-kız birlikte atlattı.

Yaşadığı tüm zorluklara rağmen Şenay Akalın kızını deyim yerindeyse prenses gibi yetiştirmiş ve üzerine titremiş. Demet Akalın da annesine her zaman destek olmuş.

Siyah Noktalar Canınızı Sıkıyor Biliyoruz! Evde Doğal Yöntemlerle Siyah Noktalara Elveda Demek Mümkün - onedio.com
Siyah Noktalar Canınızı Sıkıyor Biliyoruz! Evde Doğal Yöntemlerle Siyah Noktalara Elveda Demek Mümkün - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Demom 😥😥 sen turkiyenin gorup gorebilicegi en kaliteli sanatcisin ve cok iyi bir annesin.. allah imtihan etmis suan ne kadar guzel bir hayatin var sukurler olsunki 🙂

Görüş Bildir