Aşkın Güzelliğini Hatırladınız mı? Modern Çağ Peri Masalını Gerçeğe Dönüştüren Minnoş Çift

56PAYLAŞIM

Huffingon Post'dan aldığımız habere göre; homoseksüel bir çift nişanlarını bir modern çağ masalına dönüştürdüler. Aşkın cinsiyet, toplum baskısı veya "Başkaları ne der?" düşüncelerinden bağımsız olduğunun en güzel kanıtlarından biri olan çiftimizin sımsıcak aşk hikayesi içimizi ısıtacak. Sonsuza giden ilk adımlarında onları tebrik ediyor, mutluluklarının devamını diliyoruz.

Kaynak: http://www.huffingtonpost.com/entry/coup...

Minnesota'daki nişanlarını prenses temalı bir şekilde kutlayan Yalonda and Kayla Solseng çifti bu mutluluklarını harika foroğraflarla belgelediler. Kayla, "Güzel ve Çirkin"deki Belle karakteri gibi giyinirken, Yolanda mavi elbisesini giyerek Cinderella olmayı tercih etti.

İki buçuk yıldan beri birlikte olan çift, "Evvel Zaman İçinde Kalbur Saman İçinde" adlı bir televizyon programını takıntı haline getirirler. Kayla bu durum hakkında, "O program peri masallarını anlatırdı, biz de nişanımızda peri masallarını canlandırdık" dedi.

Bir randevu sitesinde tanışan çift, ilk görüşte birbirlerine vurulduklarını itiraf ediyor. Kayla'ya göre bir anda birbirlerine bağlanan çift, tanıştıkları günden beri birbirlerinden kopamadıklarını vurguluyor.

9 ay çıktıktan sonra Yolanda evlenme teklifi planını şu şekilde yapıyor: İsviçre'ye seyehatlerindeki bir gün, Yolanda, Kayla için hazırladığı peri masalı defterini çıkarır. Kendi peri masallarını anlatan bu defter, Yolanda'nın Kayla'ya evlilik teklif etmesiyle mükemmel bir noktaya ulaşır. Çiftimiz, nişan yaparak işi resmiyete dökerler!

LGBT, Facebook sayfalarında "Gay Günü" adı altında etkinlik yaparak, çiftin prenses temalı fotoğraf çekiminden bir çoğunu paylaşınca, fotoğraflar bir anda 17,000 beğenme ve 8000 paylaşım rekorunu kırar! Çift olarak, diğer gay çiftlere de örnek oluşturmak istediklerini söylüyorlar.

Yolanda, homoseksüel evliliklerin ABD'de yasallaşmış olmasına rağmen, çocuk filmlerinde gay ya da lezbiyen bir çifti ana karakter olarak görmeyi bırakın yan rollerde bile zar zor yer bulduklarının altını çiziyor.

Ona göre çocuklar büyüyünce benzemek istedikleri bir karakter arayışındalar. Eğer bu karakteri çocuk filmlerinde bulamazlarsa dışlanmış hissederler. Oysa ki çocukların aşık oldukları insanın cinsiyeti ne olursa olsun birlikte olmalarının doğal olduğunun aşılanması gerekir.

Hayatlarının akışını değiştirmeden, oldukları insandan vazgeçmeden, mutluluğun ve aşkın peşinden giden bu çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dilemesi de bizden! 😊

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
same-old-ercu.

o değilde son fotoğraftaki göbeği istiyorum ben ! hep istemişimdir ama yapamıyorum malesef :)

buda-benden-olsun

yobaz diceksiniz ama şirin göstermeye çalışılmış ok saygı duydukta göstere göstere de yapmayın

deniz-arici

Normal olarak tanımlanan kadın erkek evliliğinde her şey göze sokula sokula, en iyi düğün bizimki dercesine yapılırken bir sorun olmuyor fakat en az onların birbirine aşık olduğu kadar birbirine aşık olan eşcinsel çiftler yaptığında neden 'göstere göstere yapmayın' oluyor? Mutlular ve hak ettikleri şekilde bir konsept yapmak istemişler, ben bunda bir sorun göremiyorum.

buda-benden-olsun

o da senin sorunun

melike-demirel

Lut Kavmi...hayır yani hiç yorumlarda geçmemiş bu sefer çok şaşırdım..ben şuraya bırakayım, çomarlar gelir zaten birazdan konuyla alakalı :P

cxa1191s

Taş gibi hatunlarsınız ne eşcinselliği yav. Ziyan olmuşlar.

tugce.tokdemir

IQ seviyesi tek haneli homofobikler toplanmış yine dfghj

Görüş Bildir