Askerlikte Yaşadıkları Birbirinden Komik Anıları Anlatırken Hepimize Kahkaha Attıran 15 Kişi

2bPAYLAŞIM

En sondaki hikaye baya iyiymiş. 😂

Twitter'dan takipçilerimize bu soruyu sorduk. 👇

1. Ardından birbirinden komik yanıtlar geldi. 😂

@diijeyyy

2. 

@yec349

3. 

@5409Can

4. 

@theardaca

5. 

@ixan1907

6. 

@TCM1923

7. 

@cakireray34

8. 

@Vigorous_R

9. 

@cyt_clerk

10. 

@Serdar62606500

11. 

@srkysn

12. 

@Erkinnder1

13. 

@ahmathematics

14. 

15. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hugi

Kasım-Şubat arası acemi birliği Sivas Temeltepe ( iki haftası hücrede bir haftası işkenceden sonra yoğun bakımda) -30 derece, genelde batıya ve Kıbrıs'a usta birliğine yollar, beni Küçük Ağrı Dağı'nın İran-Ermenistan_Nahçivan sınırına , hudutun sıfır noktasında kırmızı hat'ta yolladılar -32 derece. 1 kez cezaevi, 3 kez karakol sürgünü, 100 gün kala bölük çavuşuyken -24 derecede teskereye kadar gece nöbetine çarpraza dikildim. Suçumsa telefonunda apo resimleri ve pkk marşları taşıyan er lere ceza uygulamammış. Riskli noktadaki erlerin %85-90 ı o ırktan ve görüşten olduğu için huzursuzluk çıkartmış sayılıp sürgün üzerine sürgün yedim. Buz üzerinde zatürre oluncaya kadar gardiyanlardan dayak yeyip ilaçlarımı almam engellendi, İstikhakı gelmediği için yemeğimi paylaştığım yeni gelen alt devrelerim şartlara uymak için botlarına pkk arması çizdi ve beni sattı. Ekmeğimi çalandan değil vatanını satandan razı değilim.

birinci-tekil-birey

Operasyon sırasında akşam molası verdik. Ben timi konuşlandırdım. Bizim bölük astsubayı Necati başçavuşla takılıyoruz. Bu "vay ulan bak iki dakika durduk sigara yakmışlar" deyip ileriye doğru gitti. O tarafa baktım sahiden de sigara közleri görünüyor. Derken ortalık karıştı. Bir anda silah sesleri geldi. Necati başçavuş nefes nefese geldi. "Lan teröristmiş ya onlar" dedi. Sonuç 1 saat kadar kör çatışma (Neyseki bizden kimse ölmediği için eğlenceli)

sukru-arap

Müfreze İzmir Gaziemir Asfalt pist görevi bitmiş bizde bayramlık elbise giyeriz çarşı izni alıcaz diye toplandık aradan yine 2 fırlama arkadaşımız karayollarının boyama aracının kırıp hasar vermişler neyse yapan kim ortaya çıkmaz tabi hepimiz erkeğiz ya sıcacık yeni dökülmüş asfaltta 5 adım sürünme etabı başladı aradan birimiz çıktı meydana anlatsana yavşak senin yüzünden çocuklarımız olmayacak :)

ugur-karasu

Gün doğdu marşını bilen var mı diye soran bölük komutanımız, öne atlayan da ben. Ve fakat marşın Grup Yorum versiyonu ile ''Yurdumuza faşist dolmuş vurun gardaşlar'' şeklinde devam etmiştim. Sonucundan bahsetmek istemiyorum. Esen kalın.

erkan.gaytan

slm

Görüş Bildir