Aşk Kalıplara Sığmaz: Yüzüne Kezzap Atılan Hintli Kadın Hayatının Aşkını Hastanede Buldu

-

Pramodini Roul, onunla evlenmek isteyen bir erkeği reddettiği için yüzüne asit atılıp hayatını değiştiren bu olay olduğunda sadece 15 yaşındaydı. Aradan yıllar geçti, tedavisi sırasında hastanede tanıştığı Saroj Kumar Sahoo ile birbirlerine deli gibi aşık oldular. DailyMail'e göre evlilik haberleri ise çok yakında...

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Pramodini Roul, 15 yaşındayken ona aşık olduğunu iddia eden bir asker, motorsikletle yanından geçerken yüzüne asit atmıştı.

Pramodini Roul, 28 yaşındaki saldırganın evlilik teklifini kabul etmediği için bu acı durumu yaşadı. Saldırıda yüzünün tamamı yandı ve her iki gözünde de görme yetisini tamamen kaybetti. 

Rani o zamanlar 4 ay yoğun bakımda, 4 yıl ise yatalak olarak kaldı. Dul ve yalnız yaşayan annesi onun günlük bakımını üstlenmişti.

Saldırgan yakalanmadı ve herhangi bir ceza almadı ama aradan geçen 10 yıl sonra, kraliçe anlamında gelen yeni takma ismi ile Rani, artık çok mutlu ve geleceğe ümitle bakıyor.

Son 10 yıl içinde onlarca ameliyat ve plastik cerrahi tedavisi gören Rani, 2014 yılında bacaklarında ağır bir enfeksiyon da yaşadı.

İşte Rani ve müstakbel eşi Saroj Kumar Sahoo'nun tanışması da tam o dönemde oldu.

Saroj Kumar, Rani ile ilgilenen hemşirelerden birinin arkadaşıydı ve çift hastanede tanıştı. Saroj kısa bir süre işini bıraktı ve tam zamanlı olarak Rani ile ilgilenmeye başladı.

Rani hastaneden çıktıktan sonra Delhi'de birlikte yaşamaya başlayan çift, aradan geçen 3 yıl sonra evlilik planlarını tamamladı bile.

Rani yaşadıklarını şöyle anlatıyor: 

"Saroj bana kraliçe gibi davranıyor. Beni olduğum gibi seviyor. Hayatımı mutlu bir şekilde yaşamam için sürekli beni yüreklendiriyor. O artık benim bir parçam oldu. Eğer o benim hayatıma girmeseydi, dünyayı asla bir daha böyle göremezdim."

14 Ocak 2016'da karşı tarafa önce hislerini açan taraf Saroj Kumar olmuş.

Rani de Saroj'la arasındakinin arkadaşlıktan öteye gittiğini biliyordu ama ona söylemek için cesaretini toplayamamıştı. 

"Ben de ona aşık olmuştum ama aşık olmanın bir ilişki yaşamaktan farklı olduğunu biliyordum. Kendi kendime bakamazken bir başkasını nasıl mutlu edebileceğimi düşünüyordum. Ama o beni ikna etti, fazla düşünmememi söyledi. Bana her zaman güvenle yaklaştı." 

Rani'nin ensesindeki deri gerildiği için boynunda yamulma başlamış, bu yüzden rekonstrüktif cerrahi operasyonlara devam edecek. Ayrıca gözlerindeki bozukluğun da düzeltilmesi için müdaheleler devam edecek.

Her iki tarafında da ailesi bu mutlu haberi heyecanla karşıladı ve ikilinin düğün gününü dört gözle bekliyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gzm-ynklr

Aşk budur.

buda-benden-olsun

vayyy

alperen-a.kaya

Allah şifa versin ve mutlu mesut etsin.

penguen-geri-dondu

demek ki aşk böyle bir şeymiş imrendim yaaaaaaaa

scofield12

bunu yapan bir hayatı karartan insan olamaz be

Görüş Bildir