Arabada Ruj Bulup Çatır Çatır Aldatıldığını Düşünürken Kocasının Gizli Gizli Kadın Gibi Yaşadığını Öğrenen Kadın

108PAYLAŞIM

Siz olsaydınız, nasıl bir tepki verirdiniz?

Kelly Allen, kocasının arabasında bir ruj buluyor ve her kadın gibi o an ilk aklına gelen şey aldatıldığı oluyor.

Neredeyse 10 yıldır evli olan çiftin iki tane de çocukları var, Kelly eşi Warren'dan şüphelenmeye başlıyor ve kocasının ondan telefonunu sakladığını fark ediyor.

Sorduğunda ise eşi bu sırrı daha fazla saklayamadığını dile getirip aslında kadın olmak istediğini söylüyor.

Eşi telefonunda sakladığı şeyi de gösteriyor. Warren kadın gibi giyinip fotoğraflarını çekiyormuş ve bu süreçte sürekli cinsiyet geçiş ameliyatlarını araştırıyormuş.

Kelly doğal olarak önce şoka giriyor, bir süre ne yapacağını bilemiyor fakat sonunda eşini çok sevdiğini ve kadın da olmaya karar verse seveceğini düşünüyor.

Yaşadıklarını ise şöyle açıklıyor: "Biliyorum kulağa delice geliyor ama kocam şu anda karım olmaya hazırlanıyor. Ben hiç bu şekilde düşünmemiştim, ilk aklıma gelen beni aldatma ihtimali olmuştu. Öyle olsa tüm ailemiz yıkılırdı muhtemelen. Bana daha önce hiç bu düşüncelerinden bahsetmemişti. Sürekli telefonunu saklıyor ve garip davranıyordu. Cinsel hayatımız eskisi gibi değildi, birlikte olmak istemiyordu. En son arabasında ruj buldum ve bulduğum şey benim değildi. Başta çok ağladım, yapıp yapamayacağımdan emin değildim sonuçta erkek olan eşim kadın olmak istiyordu. Fakat sonra anladım ki o yine benim sevdiğim kişi olacak."

Aslında Kelly başta hiçbir şeyden şüphelenmemiş fakat 10. yıl dönümlerini kutlarken bir parti düzenlemişler, kostüm partisi.

Bu partide eşi kadın kostümü giymek istemiş ama Kelly doğal olarak bu durumdan da şüphe duymamış.

Warren'ın itiraf ettiği anları ise şöyle anlatıyor:

"Bana kadın olmak istediğini söylerken gözlerinden yaşlar akıyordu. İzin vermek zorundaydım, ona engel olamazdım. Çevremizdeki insanlar bu durumu çok farklı karşıladı, birçoğu bize sırtını çevirdi. Ama bizi seven herkes bu durumu kabullenmeli, aynı benim kabullendiğim gibi."

Warren şimdilerde hormon tedavisi almaya başlamış, henüz çocuklarına bu durumu anlatmamışlar fakat kızları Warren'a 'baba' demek isterse, bu şekilde devam edebileceğini dile getiriyorlar.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kaan-ergen

X yıl sonra çocuklardan biri seri katil olup, insan derilerinden abajur yaptığında nedenini çokta aramamak lazım...

rivaille

Hadi Türkiyede toplum baskısıyla evleniyor trans erkekler Abd'de veya Avrupada ne bokun baskısı var. Bir insanın cinsiyetini keşfetmesi 30-40 sene alır mı. böyle hislerin vardı madem ne sikime evlendin de 2 çocuk yaptın. Hem evlenip çocuk yapıyorlar hem cinsiyet değiştiriyorlar oh ne ala. Hem erkek olmanın avantajlarına eriş hem kadın olmanın. Buna göz yuman kabullenen kadının kendine saygısı yoktur. Net. Lgbt haklarına saygım sonsuz ama kadınların bu şekilde kullanılmasına tahammül edemiyorum

what-can-i-do-sometimes

1 hafta önce aynı olay Türkiye'de yaşandı. Zaten burda da haberi yapıldı. Kadın adamı ele güne rezil etti heryerde paylaştı üstüne dava açtı.. İşte iki kültür farkı..

evangeline

sanırım en büyük korkularımdan birisi diyebilirim. evleniyorsun ve eşinin yönelimi farklı oluyor. karşı tarafın yönelimi beni ilgilendirmiyor ama evlenmeden önce bunu belirtmiş olsaydı kadının hayatını bu hale getirmezdi bunu da düşünmek lazım.

bluessy

Diz boyu kepazelik.

kimnedemiski

tam olarak hangi kısım kepazelik oluyor? özellikle sebebini merak ettik şimdi arkadaşlarla yorumunuzu görünce.

bluessy

Mesela hiçbir şeyden habersiz dünyaya gelen 2 çocuğun ilerde yaşayabileceği karışıklıklar kepazelik. O çocuklara sanki müdahale yetkileri varmış gibi yapılacak olan suçlamalar kepazelik. Kadının kendini karışık bir ilişkide bulması kepazelik. Bu ilişkiye bu karışıklığa rağmen devam etmesi kepazelik. Adamın insanları böyle bir karışıklığa sürüklemesi kepazelik. Sayayım mı daha?

Görüş Bildir