Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Anket Doldur Para Kazan Gibi İşlerden Uzak Durun

5PAYLAŞIM

Anket Doldur Para Kazan Gibi İşlerden Uzak Durun

Bu yazımızda anket doldurarak para kazanılır mı? konusunu incelemek istiyoruz.

Anket doldurarak para kazanmak kısa bir zaman öncesine kadar büyük bir yalandan farksızdı şimdileri ise orta halli bir çalışma ile çok küçük boyutta bir gelir, yüksek bir çalışma ile azda olsa bir gelir kazanabileceğiniz duruma geldi! Yanlış anlaşılmasın sakın anket doldurarak para kazanabileceğinizi hala daha düşünmüyorum. Çünkü anket ile yoğun bir çalışma sonucu kazanacağınız 3-5 kuruş para sayılmaz. Anket kitabı almak ise tam bir fiyasko! Ama derseniz ki yok ben sadece vakit geçirmek amacındayım o zaman gününüzü facebook yerine anket sitesine giriş yaparak değerlendirirseniz çok az da olsa bir şeyler kazanırsınız.

Anket doldurarak para kazanmak yerine network marketing seçeneğini seçmemizin nedeni ise; Kazancınız arasında dağlar kadar fark olduğunu saymazsak ( ki bizim için en önemli etkenlerden biri sanırım para kazanma mevzusu) Anket doldurarak para kazanmak için sürekli bu işi yapmanız gerekecek yani her zaman çalışırsanız kazanırsınız (tabii ki kazanç sayılırsa). Network marketing işinde ise bir sene güzel bir emek vermeniz durumunda işinizi biraz daha indirgeyebilirsiniz. Bir kaç sene sonra çok daha az çalışarak çok daha fazla para kazanma ve daha bir çok imkana sahip olabiliyorsunuz. Anket doldurarak küçük kazançlar elde ederken Network sisteminde hem ürün satışı hem ekip kazançları gerçekte yaptığınız işten daha fazla kazanmanıza olanak sağlıyor. Network işini ciddiye alıp başarıya ulaşan ve gerçekte yaptığı işi bırakıp full time network işi yapmaya başlayan birçok kişi olduğuna emin olabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir