Görüş Bildir
Haberler
Ankara Büyük Şehir Belediyesi 'Bir İftar da Benden' Kampanyasını Sonlandırdı: 'İyiliği Bulaştırmaya Devam Edeceğiz'

etiket Ankara Büyük Şehir Belediyesi 'Bir İftar da Benden' Kampanyasını Sonlandırdı: 'İyiliği Bulaştırmaya Devam Edeceğiz'

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan'da başlatılan 'Bir İftar da Benden' kampanyasının sona erdiği açıklandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 'Bir İftar da Benden' kampanyasını sonlandırdığını açıkladı.

Hayırseverler için çok önemli duyuru' başlığı altında yapılan açıklama şu ifadeler yer aldı

'İhtiyaç sahibinin evine iftarlık göndermek için başladığımız ve Ankara’yı aşarak Türkiye çapında bir iyilik salgınına dönüşen kampanyamızı bitirmiş bulunmaktayız. Bu kampanya vesilesiyle, zor zamanda kalplerin nasıl ortak attığını, kardeşliğin engel tanımadığını ve iyiliğin sınırları aştığını gösteren herkese teşekkür ederiz. “Benim kimsem yok mu?” diye iç çekene kimse olanlara, zordaki vatandaşına yetişmek için iyilikte yarışanlara, milletçe yaşatmak mecburiyetinde olduğumuz yardımlaşma ruhuna nefes verenlere ve bir yetimin yüzünü güldürmeyi dünyalara değişmeyenlere teşekkür ederiz.

Muhtaç olanlara koşar adım yetişmek ve birbirinin Hızır'ı olmak için koşturanlara, kampanyamızı çok kısa sürede 'vicdanların kardeşliği şöleni'ne dönüştürenlere teşekkür ederiz.'

"Kampanyamız amacına ulaşmıştır"

"Kampanyamız amacına ulaşmıştır"

Kampanyanın amacına ulaştığı söylenen açıklamanın devamında şu ifadeler yer aldı:

'Gelen talepler ve kapasitemiz oranında kampanyamız amacına ulaşmıştır. Talep edip de boş çevrilen bir kişi kalmayıncaya kadar organizasyonumuz tamamlanmıştır. Belediye şirketimiz BELPA aracılığıyla gerçekleşen ve çok kısa bir sürede yüz binlerin desteğiyle sonuçlanan bu kampanyamız sona erdi diye hiç kimse üzülmesin. İyilik kapıları bitmez. Büyükşehir Belediyesi olarak önümüzdeki günlerde yeni iyiliklere aracı olmak ve hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturmak için yeni kampanyalar başlatacağız. İyiliği bulaştırmaya devam edeceğiz.

Daha önce veresiye defterini kapatarak kardeşliğimizin daim olduğunu ve aşılmaz zannedilen her yoklukta ancak birbirimizle var olacağımızı gösteren, son olarak da iftarlık kampanyasına yüreğini koyan herkese teşekkür ederiz.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
440
167
9
5
4
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ufukdiyoki

Her gün koca şehirde farklı yerlerdeki 20000 kişiye yemek teslim etme işini üstlenmek bile büyük cesaret ister.

Bozkurt

Siz iyiliği bulaştırmaya çalışırken bazıları hazımsızlıktan mikrop bulaştırmaya devam ediyor. Şu siber saldırı olayına hâlâ içim soğmadı benim.

kelebek_

ülkenin başına Mansur Yavaş’ın geldiğini düşünsenize