Görüş Bildir
Haberler
Android Kullanıcıları İçin Facebook Live Hazır

Android Kullanıcıları İçin Facebook Live Hazır

Facebook Android’de canlı yayın özelliğini aktif hale getiriyor. Facebook’un birkaç hafta önce iOS’ta aktif hale getirdiği canlı yayın özelliği Android’de de gelecek hafta sunulacak.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Facebook, geçtiğimiz haftalarda ilk olarak ABD’deki iOS kullanıcılarına canlı yayın özelliğini aktif hale getirmişti. Şirket, son olarak yaptığı açıklamayla birlikte canlı yayın özelliğini Android cephesine de getiriyor. 

Elbette Android tarafında da öncelik ABD kullanıcılarında olacak; akabinde diğer bölgelerdeki kullanıcılara da bu özelliğin sunulacağı belirtiliyor. Yani bu güncelleştirme global olarak tüm kullanıcılara sunulacak.

Facebook Live özelliği, iOS tarafında 30 farklı ülkede aktif olarak kullanılabiliyor. 

Ayrıca önümüzdeki süreçte canlı yayın özelliği iOS’ta diğer ülkelerde de sunulacak. Canlı yayın özelliğinin Android tarafında da aktif olmasıyla birlikte kullanıcı sayısı çok önemli bir oranda artacak.

Sosyal ağın canlı yayın video izlenme istatistiklerine dair önemli rakamlar da paylaşıldı. Raporlar, Facebook’un canlı yayın izleyenlerin %50’sinin Android kullanıcısı olduğunu gösteriyor.

Elbette Facebook Live’ın Android tarafında da sunulmasıyla birlikte kullanıcı sayısı artacak ve doğal olarak video izlenme sayıları da çok önemli bir oranda artış gösterecek.

Scroll

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
9
8
3
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın