Ama Sen Çok Güzelsin! Kanseri Yendiğini Babasının Aramasıyla Öğrendikten Sonra Sevincini Çektiği Videoyla Paylaşan Genç

-

Ahmet savaştı, mücadele etti ve kazandı; kanseri yendi!

Kaynak: https://twitter.com/ahmetfurkan_1

Ahmet Furkan Kapucu, pırıl pırıl bir genç...

Kısa süre önce kansere yakalandı.

Kemoterapi almaya başladı.

Ve mücadelesiyle hepimize umut saçtı.

Bir süredir kanserle savaşan ve her adımda yepyeni hayatına adım atan Ahmet Furkan Kapucu kanseri yendi!

Ve bunu da babasının kendisini aramasıyla öğrendikten sonra bir video çekerek hepimizle paylaştı!

Mücadelesinde onu yalnız bırakmayan arkadaşları, öğretmenleri vardı.

İnanarak başardı.

Ahmet Furkan ile babası mücadele ederek kanseri yendi. Çok ama çok güzelsiniz! 🎈

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
spiritorbs

Woooww Tebrikler . Bundan sonraki hayatında seni öldüremeyen şey daha da güçlendirecek dostum . Füzelerle gelsinler :)) . Yeni hayatında başarılar :D

panik-atak

Sizi dünya da bundan daha mutlu eden bir haber olabilir mi? doktorun iki dudağının arasından çıkacak cümleye nasıl baktığımı,sonuçları söyledikten sonra o beton gibi yüzü gülmeyen adama nasıl atlayıp sarıldığımı ağladığımı unutamam..çığlıklar ata ata ağlaya ağlaya tanımadığın insanlara sarılmak..ve o sevinci seninle paylaşan yabancı insanlar.gözleri dolan,senin kadar sevinen insanlar.o günden daha mutlu bir an bir daha yaşayamazsınız.

yavuzhan-akyigit

AFK da çok esprili olmuş

user.

Allah korusun... Kanser teşhisi kondu ve tedaviye başlandı... Tedavi süreci ne kadar sürüyor... Kimisi ise kemoterapiyi istemiyor.. Kimisi de tedaviye başlayıp atlatabiliyor. Atlatamayanlar da var... Merakım tedavi süreci ne kadar sürüyor... Herkese sağlıklı günler dilerim...

panik-atak

anneme 2014 kasım ayında teşhis kondu.aralık ayında ameliyat oldu.20 gün sonra pataloji sonuçlarını aldık.şubat ayında kemoterapi ve ışın tedavisi başladı.mart ayında bitti.her kanserin evresine göre alınan kemoterapi + ışın tedavisi değişkenlik gösterir.bizimki önlem amaçlı düşük doz verildi.6 kez kemoterapi aldı toplam.ışın hergün.saçlarda falan dökülme olmadı doz düşük olduğu için.yaşayanlara Allah şifa versin.çok zor bir süreç.korku ile geçen aylar.

panik-atak

her ne kadar kemoterapiye önyargılı bakılsa da,çok faydalı bir tedavi.kesinlikle gerekiyorsa alınmalı.annem çok düşük doz almasına rağmen ,2014 ten bu yana yan etkileri yeni yeni geçiyor.ne kadar etkili düşünün artık.evet sağlıklı hücrelerede zararı olsa da,sonuçta bu illetten kurtulabiliyorsunuz bu tedavi ile.

user.

Allah bir daha o hastalıkla karşılaştırmasın...

panik-atak

Aminnnnnnnn....

missygizem

Çok mutlu oldum :') şimdi yeniden saçların kaşların çıkacak hepsi bitti gitti bak 👼🏻 çok mutlu ol kıyamam sana çok tatlısın çok yakışıklısın ama en önemlisi artık sağlıklısın 💙 güzel çocuk. İnşallah umutla çaresizlikle bekleyen bütün kanser hastaları bu anı yaşar.

Görüş Bildir