Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadınları Hakkında Yanlış Bilinen 11 Bilgi

4.2bPAYLAŞIM

Yıllardır onları canavar gibi gösterdiniz ama artık yeter. Tüm gerçekleri açıklığa kavuşturuyoruz!

1. Akrep kadını kincidir.

YANLIŞ. Kinci değildir. Onu sinirlendirmek için çok büyük bir şey yapmış olmanız lazım. Kolay kolay birisini ciddiye alıp ona kin tutmaz.

2. Akrep kadını kıskançtır.

YANLIŞ. Doğrusu, sadece kendisine ait olanı hiçbir şekilde başkasıyla paylaşmak istemez.

3. Akrep kadını seks bağımlısıdır.

YANLIŞ. Doğrusu, hislerini ve tutkularını en üst noktada yaşamayı sever ve bunu dile getirmekten çekinmez.

4. Akrep kadını kibirlidir.

YANLIŞ. Sadece, sahip olduğu özelliklerin ve güzelliklerin farkındadır ve yüksek öz güveni her tavrına, her kelimesine yansır.

5. Akrep kadını çelişkili ve karmaşıktır.

YANLIŞ. Dünyanın en net insanları akrep burçlarından çıkar. Her fikrini, hiç çekinmeden ve kimseyi umursamadan dile getirir. Her zaman net ve kararlıdır.

6. Akrep kadını soğuktur, çok az güler.

YANLIŞ. Güldü mü dolu dolu güler hem de. Sadece onu güldürecek kadar zekice espriler yapmanız lazım ya da öyle doğal, öyle kendiliğinden güzel bir an olmalı ki, gülümsesin.

7. Akrep kadını sadık değildir, çapkındır.

YANLIŞ. Aksine son derece sadıktır. Sevdi mi tam sever ve tüm hayatını sevdiği kişiye adar ama ideal kişi henüz karşısına çıkmadıysa, flörtleşmekten çekinmez.

8. Akrep kadını yalancıdır.

YANLIŞ. Yalan söylemez, yalnızca bazı bilgileri paylaşmaz. Gerçeği dile getirmemek ne zamandan beri yalancılık oldu?

9. Akrep kadını patavatsız ve kabadır.

YANLIŞ. İnsanlar çevrelerinde daima, güzel şeyler söyleyen ve kendisini eleştirmeyen birilerini görmek ister. Akrep kadını her düşüncesini dile getirdiği için, bu insanlar tarafından pek sevilmez.

10. Akrep kadını inatçıdır.

YANLIŞ. Bunun adı inat değildir. Doğru bildiği ve haklı olduğunu düşündüğü konularda asla geri atmaz. Çünkü haklı ve geri adım atması gereken taraf o değil.

11. Akrep kadını intikamcıdır.

YANLIŞ. Sadece, kendisine yapılanları asla unutmaz. Bin yıl geçse de, siz o olayı unutsanız bile, o mutlaka yaptığınız şeyin bedelini size ödetir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buse-bozan

valla gayette kinciyim 😈

it-doesnt-matter

Akrep kadınında olan her şeyi yanlış diye göstermişsiniz. Akrebi akrep değil terazi yapmışsınız aq. Hepsi akrep kadınında var

gecetanricasi

Kesinlikle kinci değilim aynen :)

asliaslihan

Aynen tümü doğru☺️

mehmet-hakan1

yükselen ve ay burcu akrep olanlar da da aynı özellikler vardır. siz insan olun akreplerin o merhamet ve sevgi dolu kalbini nefret ve öfke ile doldurup yaptığı iyiliklere vefasızlık edip kalbini kırmayın. sonra öcünü aldığında zırlamayın pislik insanlar. akreplerin tırnağı olamazsınız topunuzu toplasak.

Görüş Bildir