AKP Çocukları İsimli Hesaptan Lüks ve Şatafatlı Yaşamların Detaylarını Gözler Önüne Seren Paylaşımlar

22bPAYLAŞIM

Türkiye'deki gelir eşitsizliğinde uçurumlar var artık. Bunlar nasıl hayatlar?

Twitter'da bulunan "AKP Çocukları" isimli hesap, AK Parti Teşkilatında görev alan isimlerin lüks ve şatafatlı yaşamları olduğunu iddia eden paylaşımlarda bulunuyor. Bu hesaptan dikkat çeken birkaç paylaşım şöyle:

Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz

AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Levent Duru'nun lüks aracı ve fiyat bilgisine yer vermiş hesap.

Bir de Levent Duru ve arkadaşlarının Bosphorus Fellas isimli bir arkadaş grubunun olduğu ve bu grubun standart ötesi yaşadığından bahsedilmiş.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kesici'nin takmış olduğu Rolex marka saat ve lüks arabası da yine paylaşımlar arasında.

Saatin bedeli 71.583 Türk Lirası

AKP Samsun Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Özdemir’in yeğeni Şüheda Özdemir'in Bali, Maldivler ve Venedik tatili de dikkat çekici.

Diğer bir isim ise Tuğrul Selmanoğlu. Kendisi özellikle sosyal medyada aktif bir isim ve AK Parti Yurtdışı seçim koordinasyon merkezinde görev almış. Kendisi Almanya'da yaşıyor. Selmanoğlu'nun "Kriz yok" videosu, geçtiğimiz günlerde çok konuşulmuştu

Tuğrul Selmanoğlu'nun videoda giydiği dünyaca ünlü marka Moncler'in montunun fiyatı ise oldukça dikkat çekici.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coldhearted

Bir şeyden yoksun kalmayacağına güveni olan ne diye bunun gereğinden fazlasını istesin? Herkes bilir ki, bütün canlı varlıklarda, açgözlülüğün nedeni ya korku ya da yoksulluktur. İnsanda ise, bazen yalnız kendini beğenmişlikten gelir açgözlülük. Çünkü faydasız ve boş şeyleri gösterişle ortaya serip, başkalarından üstün geçinmeyi şanlı bir iş sayar insanlar. - Thomas More

ergin-ali-yaprakci

Millete din iman kendilerine yat liman..

gamzzeeee

yine sadece üzüldüm.. başka bir şey gelmiyor elimizden..

equanimity

zamanında fuat avni bilmemne bık bık manipulasyon peşinde koşan fetullah müridi zırvaları bunlar. bunların gazına gelip götünde koşan da osuruk kadar akıl yoktur. müsrifliğin dini de yok imanı da hesabı öte yanda verir banane. senin desteklediğin partinin mütahiti ihaleyi aldığında parayla bilimemi yatırım yapıyo zevzek o da müsrif bu da müsrif. kimse sınanmadığı günahın masumu değildir. saate 71.500 lira veren adama selam bile vermem. zamanı durdurması lazım o parayı vermem için. ama bunların zevksizliği bunlara özel değil. bunlara da kızarım ama iki üç manipülasyoncunun kayığına binmem. siz de uyanık olun.

omer-faruk-eren1

Böyle aşağılık bir bi post aşağılık bi sayfa görmedim bunun akpsi chpsi mhpsi mi var acaba ona bakarsan iyi parti genel başkan yardımcısının kızı da evde trans manken oynatıp lüks partiler veriyordu bu ve bu tarz şeyleri yapmayan siyasi çocuğu yok denecek kadar azdır tuğrul selmanoğluna gelirsek kendisinin akp ile bağı yoktur en baştaki videolarına bakarsanız orada da lüks arabaya bindiğini lüks kıyafet giydiğini görürdünüz adamın kendi emeği ile kazandığı para istediği gibi harcar lüks tüketimi akpliler müslümanlar yapınca havlarsınız ama solcular yapınca sesiniz bile çıkmaz aşağılıklar

blizzard

Ömer anladık AKP'lisin. Cehalet ve bağnazlığına rağmen sana toplumda din kisvesi altında tutunma şansı veren hareketin bu şekilde gündeme gelmesinden rahatsızlık duydun. Şu kâinatta sizin aşağılık bir varlık yok. O kadar ki, şeytan bile sizin kadar düşmedi.

z2

Umarım bir gün bir yerde denk geliriz de senin gibi karaktersiz, şerefsiz bir dallamanın ağzını yüzünü sikerim. Sadece zevk için. Bir bitmediniz kodumun göt yalayıcıları.

erci-e

Ömer Faruk Eren hayırdır ne bildin onların müslüman olduğunu? Kaç para veriyor sana hükümet onları savun diye???? İşin boktan tarafı, rüyanda bile göremeyeceğin şeylerin sahibi olanları savunuyorsun ama onlar sana kuruş vermez! "Havlarsınız" demişsin ya, sen çok havlıyorsun herhalde, İT OĞLU İT!!!!

Görüş Bildir