Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Acaba Sevgilin Seni Aldatıyor mu?

1.5bPAYLAŞIM

Sevgilisi / eşi hakkında kafasında soru işaretleri olan bütün kadınları buraya bekliyoruz! Kafandaki soru işaretlerini gidermeye ne dersin? Hemen testi çöz ve seni aldatıyor mu öğren!

1. İlk olarak, dışarıda vakit geçirirken onu hiç başka kadınlara "bakarken" yakaladın mı?

2. Telefonlarına geç cevap verdiğinde bahane olarak sana ne diyor?

3. Peki dışarıdayken seninle telefonda nasıl konuşuyor?

4. Senin yanındayken telefonu genelde hangi modda oluyor?

Sesli ve titreşimde
Titreşimde
Sesli
Tamamen Sessiz

5. Birlikte yemek yerken onun telefonu çaldı, ne yapar?

6. Senin yanında telefonuna mesaj geldiği zaman nasıl davranıyor?

7. Peki gelen mesaj yüzünden geriliyor mu?

8. Geceleri onun telefonuna sık sık mesaj geliyor mu?

9. Son olarak sana karşı davranışlarında son zamanlarda bir değişiklik ya da soğukluk olduğunu hissettin mi?

Kesinlikle aldatmıyor!

Seni aldatmak bir yana dursun deliler gibi sevdiği bariz bir şekilde belliyken senin bu testte ne işin var anacım? Çocuk senin gözünün içine bakıyor be, seni mutlu etmek için çırpınıp duruyor. Sen de böyle kötü kötü düşüncelere kapılıp da yazık etme gül gibi ilişkinize.

İyi günler geçirmiyor.

Son zamanlarda davranışlarındaki değişikliklerden ötürü bir kuşkuya düştün sanırım. Ama bu çocuk seni aldatmıyor. Sadece kafası çok dolu, çok yoğun. Strese girmiş bu çocuk, bu da ister istemez davranışlarına yansımış. Senin bu durumda yapman gereken şey kötü düşüncelere kapılıp onun üstüne gitmek değil, tam aksine bu zor zamanlarında ona destek olmak.

Kafası karışık, her şeyi yapmaya hazır!

Son zamanlarda ilişkinizin monotonlaşmaya başladığını sen de hissetmişsindir. Heyecanınızı kaybetmişsiniz, bu da ister istemez ikinizi yavaş yavaş ilişkiden soğutmaya başlamış. Durum buyken senin çocuğun gözünün sağa solla kayması an meselesi, bizden söylemesi. Senin şu an yapman gereken şey ilişkinizi renklendirecek, heyecanınızı yeniden kazandıracak bir şeyler bulmak. Birlikte yapacağınız yeni bir hobi olur, yeni mekanlar olur, ona artık sen karar ver. Ama elini çabuk tutsan iyi edersin.

Aldatıyor!

Bunu söyleyen biz olmak istemezdik ama durum çok vahim, sevgilin elden gidiyor. Son zamanlardaki kavgalarınızdan bunalmış olduğu için mi yoksa sadece heyecan aradığı için mi böyle oldu bilemeyeceğiz. Fakat eğer sana bunu yaptıysa, sen onu bu denli severken seni bu şekilde kandırabildiyse zaten senin sevgine hiçbir zaman layık olmamıştır. Sen de kendini böyle bir adam için üzmemelisin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
halseyonfire

Amk benim burada ne işim var. Benim sevgilim yok ki!

lale-crazy

Kesinlikle aldatmıyor!

duygucci

Sevgilim yok çözdüm kesinlikle aldatmıyor çıktı ayol sevgilim olsun da aldatırsa aldatsın -_-

Gizli Kullanıcı

Kesinlikle aldatmıyor! Kesinlikle aldatmıyor! Seni aldatmak bir yana dursun deliler gibi sevdiği bariz bir şekilde belliyken senin bu testte ne işin var anacım? Çocuk senin gözünün içine bakıyor be, seni mutlu etmek için çırpınıp duruyor. Sen de böyle kötü kötü düşüncelere kapılıp da yazık etme gül gibi ilişkinize.

xmatmazelx

Sevgilisi olmayıpta yapanlar Derneği hoşgeldiniz

Görüş Bildir