Görüş Bildir
Haberler
ABD'li Kadın Öğretmenlerden Frikik Akımı! "Jel, Sütyeni Kaydırarak Aşağı Düşürmüş..."

ABD'li Kadın Öğretmenlerden Frikik Akımı! "Jel, Sütyeni Kaydırarak Aşağı Düşürmüş..."

Müge Kakşi
25.10.2021 - 21:00

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kadın öğretmenler olay bir akım başlattı. Derslerde başlarına gelen talihsiz frikikleri TikTok hesapları üzerinden paylaştılar. Beth Philemon adındaki öğretmende bu akıma katılarak başına gelen utanç verici olayı anlattı. İşte o olay...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Amerika Birleşik Devletleri'nde öğretmenler arasında başlatılan akım, çılgınlık yarattı. Öğretmenler, TikTok hesapları üzerinden paylaştıkları videolar ile ders sırasında yaşadıkları frikik olaylarını anlatıyor. Yine TikTok üzerinden paylaşımda bulunan Beth Philemon adlı kadın, ders sırasında başına gelen utanç verici olayı takipçileriyle paylaştı.

"Öğrencilerim Gülmeye Başladı"

"Öğrencilerim Gülmeye Başladı"

Beth Philemon, sütyenle birlikte aldığı jelin kayma yapmasıyla nedeniyle göğüslerinin göründüğünü belirterek, 'Ben farkında değildim, öğrencilerim bir anda gülmeye başladı. Ne olduğunu sorduğumda göğüslerimin gözüktüğünü söylediler. Sütyenimle birlikte aldığım jeli sürmüştüm. Jel, sütyeni kaydırarak aşağı düşürmüş' dedi.

"Kazağım Sırılsıklam Oldu"

"Kazağım Sırılsıklam Oldu"

Öğretmen Beth, 'Yaşanan durum nedeniyle çok utanç duydum. Kazağımın rengi de bu durumda etkili oldu. Her tarafı akan jel nedeniyle sırılsıklamdı. Umarım bir daha başıma böyle bir şey gelmez' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
63
17
13
5
5
3
2
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın