71 Yaşındaki Almeda İle 17 Yaşındaki Gary'nin Gamsızlara Yakışır Geniş Evliliği

-
Abone ol

Bu haberi gördüğümden beri editörünüz olarak sizlerle detayları paylaşmak için çıldırıyorum. Hikaye muazzam bir aşk hikayesi. Kahramanlarımızdan biri Almeda Errel 71 yaşında, diğeri Gary Hardwick, o da 17 yaşında. 

Bunlar evlenmiş arkadaşlar ama anlatacağım hikayede bunların evlenmesi sadece teferruat kalacaktır. Yoksa ben editör olarak hiçbir şekilde ahlakçı ya da bu konularda ön yargılı değilim. Sonuçta bizim de ninemiz var, bizim de kardeşimiz filan var. Bunlar kısmet işi.

Bu gamsız teyze bu oğlanı ilk defa oğlunun cenazesinde görüyor. Ve yüreğine aşk ateşi de o zaman düşüyor.

Ya teyze sen nasıl bir gamsızsın ki evlat acısından bitkisel hayata gireceğin zamanda hala kısmet arayışındasın?

Soru: Arkada bir adam var, ölmüş mü o?

Bu çocuk, yani Gary, Almeda teyzeminizin oğlunun cenazesine, Almeda teyzenin arkadaşı olan Lisa vesilesi ile katılıyor.

Lisa bu Gary ibişinin teyzesi oluyor. Bizim memlekette bile 17 yaşındaki delikanlılar teyzelerinin arkadaşının oğlunun cenazesin katılmaz. Açıkçası biz bu kısmı biraz şüpheli bulduk. Oğlum senin ne işin var orada? Bir de gitmiş kadını kesmiş, flört etmiş.

O gün bu ikisinin yüreğine ateş düşüyor. Ölen rahmetli oğlanı sallayan yok. Aralarını o Lisa denen diğer gamsız teyze yapıyor.

Almeda Lisa'ya duygularını açıyor. Çıldırırsın, annenanem yapsa ağlarım ya! Lisa da gidip yeğeni olacak Gary'e söylüyor. Gary çok seviniyor çünkü Gary de ("geri"diye okunuyor)  Almeda'ya ilk görüşte aşık olmuş. Daha rahmetlinin gömülmesinden bir gün geçmiş ya da geçmemiş!

Gary bunu duyar duymaz Almeda için o ara ilişkisinin kötü gittiği 77 yaşındaki kız arkadaşından ayrılıyor. Zaten 77 yaşındaki sevgilisiyle hep kavga ediyormuş ve mutsuzmuş.

Ulan şerefsiz Gary, 77 yaşındaki kadınla neyin kavgasını ediyorsun? Bir de sağlamcı ya birini garantiye almadan öbürüne gitmiyor!

Bu Almeda tam 43 yıl evli kaldıktan sonra 2013'te kocasını kaybetmiş. Sonra hep yalnız kalmış ve ruh eşini bekliyormuş. Bizimkiler olsa Azrail bekler. Burada saygılarımızı iletiyoruz.

Kınamıycam kınamıycam diyorum ama tutamıyorum kendimi, kurban olayım teyzem sen emin misin bu ibişin senin ruh eşin olduğuna ya!

Bu Gary olacak şeytan çocuğu eskiden beri olgunlardan hoşlanıyormuş. İlk defa 8 yaşındayken öğretmenime ilgi duydum diye anlatıyor.

Vallahi pes.

İşte bunlar bir hafta flört etmişler, sonra bir gün Gary telefonda dayanamayıp Almeda'ya evlenme teklif etmiş.

Almeda mutluluktan havaya uçmuş. Hemen aileler tanışmış. Biz olsak kıyameti koparırız ama onlarda karşı çıkan çok kimse olmamış. Olsa bile ay bunların umurunda mı, şunlardaki genişliğe bak, rahmetliyi hemen unuttular.

Almeda muhafazakar olduğu için evlenmeden birlikte olmayacağım demiş ve o tanıştıkları cenazeden tam 3 hafta sonra yıldırım nikahı kıymışlar.

Bir şey demeyeceğim! O nasıl pasta yedirmek?

Almeda düğünde Gary'nin kuzeninin gelinliğini giymiş. Ay bunu isterim, ay şunu isterim dememiş.

Ya bu Gary'i benim gözüm hiç tutmadı.

Gerdek geceleri için "Mükemmel bir ten uyumumuz vardı. Her şey harikaydı." demişler.

Yemin ederim bunlarda hiç utanma yok. Bunu niye bizle paylaştınız ya! Ay bakın yine uyarıyorum kınamayın, aynısı yapmadan ölmeyiz sonra.

Almeda Gary için "Şimdiye kadar hiçbir ilişkide tatmadığım şeyleri tattım." demiş.

Almeda'da bizce daha çok Gary gömer.

İlk konuşmalarında "Bak Gary ben sana göre yaşlıyım, duygularından emin misin?" diye sormuş Gary ise "Söz konusu aşk ise yaş teferruattır" gibi bir şey demiş. Yani buna yakın bir şey demiş.

Ya senden önceki 77 yaşında, sen ona fazlasın bile Almeda! Ezdirme kendini!

Almeda Gary'nin evlenme teklifini kabul ettikten sonra gidip Gary'nin anasından, babasından ve ninesinden helallik almışlar.

Yani kaynana onaylamış gelinini.

Şu an çiftimiz, Almeda'nın 5 odalı evinde Almeda'nın kızı ve iki torunu ile birlikte yaşıyorlar. Ve tabii ki çok mutlular.

Söylediklerine göre sadece birbirlerinin içleri ile ilgileniyorlarmış.

Üç haftada neyin içini gördünüz siz ya? Maşallah her fırsatta mucu mucu, net söylüyorum, bunlarınki fiziksel çekim.

Her şeyi birlikte yapmaya başlamışlar. Birbirleri için yaratıldıklarını düşünüyorlarmış.

Valla bu Gary 'ye ben hala güvenemedim.

Spora götürmüş kadını bu Gary ya!

Yani aslında ön yargılı bakmamak lazım. Sonuçta kimsenin hayatına herkes karışmamalı. Fakat ben o rahmetli oğlana çok üzüldüm.

Çocuk Allah bilir senelerce bana bir şey olsa anam mahvolur diyordu. Fakat hayat sürprizlerle doludur. Sen ölürsün ve anan işte o zaman gerçekten yaşamaya başlar.

İçeriğimizi Gary zibidisinin aşkını göğsüne kazıdığı bu fotoğrafla kapatıyoruz. Siz editöre bakmayın. Dünyayı gamsızlar yaşayacak.

Bir yastıkta kocasınlar ve ağızlarının tadı hiç bozulmasın. Kınamadık, şaşırdık biraz. 

O değil de rahmetlinin yası arada kaynadı. Ben bu Gary'e de Almeda'ya da hiç güvenmedim. Bunlar en fazla altı aya ayrılır. Olayların takipçisi olacağım. Çünkü olmazsam merakımdan ölürüm.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yasar-sonat

bu bebe biraz büyüsün mezarlıklardan çıkmaz. olgun seviyomuş ya ondan dedim

pazartesi

tek birsey sormak istiyorum: kadin zengin mi? Zenginse ve mirasini birakmak istedigi oğlu ölmuşse ve digerlerine de miras birakmak istemiyorsa evlenmesi normal. Tabi birbirlerini seviyorlar o belli. Ne tür seviyorlar aşk mıdır sevgi midir bilemem ancak oğlan dövme yaptirmiş.

ecegece1

Kimse kusura bakmasın.Anormal hatta iğrenç., 10-20 yaş falan olsa derim yani mutluluklar ama torunundan bile küçük lan o.Sakallı herif olduğuna bakmayın sabi sübyan değil tabi de 17 ulan 17. Sapkın bu kadın rezil iğrenç.Buna laf ederim öyle bir mutluluk olamaz eleştiren olacak beni biliyorum ama bu yanlış bence.Forever yazdırmış bide ,ulan o kadın taş çatlasa 5 sene sonra ölecek gözünün feri sönmüş oğlu ölmüş hala s*k derdinde küçücük çocuktan medet umuyor.

will-graham

Zevk meselesi der geçerim mutlularsa sorun yok.

derin-a-clk

önceki sevgili de 77... kınamayacağım ne olur ne olmaz... yine de Iyyyyy....

Görüş Bildir