Görüş Bildir
Haberler
5 Kasım Akrep Yeniayına Dikkat! Burcunuzu Bu Yeniayda Neler Bekliyor?

5 Kasım Akrep Yeniayına Dikkat! Burcunuzu Bu Yeniayda Neler Bekliyor?

dila bahar
05.11.2021 - 21:37

5 Kasım'da Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. Akrep yeniayı hiç beklemediğimiz yerden gelen sürprizler ve yeni başlangıçlar vadediyor. Uranüs etkili bir yeniay olan Akrep yeniayı içerisinde 'şaşkınlık, şok ve sürpriz' duygularını barındırıyor. Ani değişimlere hazır olun! Akrep burcunda gerçekleşeceği içinde aynı zamanda 'tutku, dönüşüm ve değişim' var. Peki Akrep yeniayında burcunuzu neler bekliyor? İşte cevabı…

İçeriğin Devamı Aşağıda

5 Kasım'da Akrep burcunda yeniay gerçekleşiyor. Akrep yeniayı hiç beklemediğimiz yerden gelen sürprizler ve yeni başlangıçlar vadediyor. Ani bitişlere ve ani başlangıçlara hazır olun!

5 Kasım Günü Gerçekleşen Akrep Yeniayı Sizleri Ve Burcunuzu Nasıl Etkiliyor?

5 Kasım Günü Gerçekleşen Akrep Yeniayı Sizleri Ve Burcunuzu Nasıl Etkiliyor?

Koç Ve Yükselen Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep yeniayı Koç burcunun para evinde gerçekleşiyor. Bu yeniayda krediler, borçlar, miraslar ve davalar konusunda değişimler yaşayabilirler. Aynı zamanda beklenmedik harcamalar yapmaları da olası. İlişkilere, ortaklıklara dair manipülasyonlara açık bir dönemdeler ancak bu dönemde güzel fikirler üretmeleri için destekleyici etkiler var.

Boğa Ve Yükselen Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep yeniayı Boğa burçlarının yedinci evinde gerçekleşiyor. Gündemleri ilişkiler olacak. Hatta bazıları yeni ilişkiye başlayabilir. Bazıları da ilişkileriyle ilgili yeni adımlar atacak ama bu 'ben, biz' kavgasına dönüşebilir. Boğa burçlarının bu dönemde özgürlük hisleri yoğun olacak. Bu durum ilişkilerini zorlasa da dürtüsel davranmaktan uzak durmalılar.

İkizler Ve Yükselen İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep yeniayı İkizler burcunun iş hayatını etkiliyor. Akrep yeniayında İkizler burçlarına yeni proje ve işler gelecek ancak biraz içsel anlamda 'Ben ne yapıyorum, iyi miyim?' sorgulaması yapabilirler. Sağlıklarına dikkat etmeliler.

Yengeç Ve Yükselen Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep yeniayı Yengeç burçlarının aşk evinde gerçekleşiyor. Bu yeniayda yeni flörtler hayatlarına girebilir. Gündemlerinde daha çok ilişkileriyle ilgili yeni kararlar olacak. Toplum tarafından çok desteklendiklerini hissetmeyebilirler ve onay alamayabilirler. Belki de gerçekten o aday kendileri için uygun değildir.

Aslan Ve Yükselen Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep yeniayı Aslan burçlarına aile, ev ve kökleriyle ilgili beklenmedik değişiklikler yaptıracak. İşten kaynaklı yer değişiklikleri yaşayabilirler ya da iş sebebiyle evde bazı alanları değiştirebilirler. Yeni ev almak isteyen Aslan burçları bu dönemde çok sürpriz bir karar verip, taşınabilir. Dürtüsel davranmamaya dikkat etsinler.

Başak Ve Yükselen Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Başak burçlarının Akrep yeniayındaki gündemi araba, yeni eğitimler almak ve seyahate çıkmak olacak. Ancak verdikleri kararlar biraz planladıklarının dışında gerçekleşecek gibi gözüküyor. Riskli parasal işlere girmemeliler. Trafikte de dikkatli olmalılar.

Terazi Ve Yükselen Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep yeniayı Terazi burçlarının para evinde gerçekleşiyor. Yeni kaynaklar, yeni gelirler, yeni iş imkanları bu dönemde karşılarına çıkabilir. Ancak bu dönemde büyük harcamalar yapabilirler ve bu da problem yaratabilir. Aynı zamanda karşılarına güzel flört imkanları çıkabilir ve övgüler alabilirler.

Akrep Ve Yükselen Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep burçları bir süredir zorlu bir sürecin içinden geçiyordu. Yeniay ile birlikte artık yeniden başlamaya hazırlar. Belki dış görünüşlerini belki de hayata bakış açılarını değiştirecekler. Fakat bu dönemde ortaklıklar ve ilişkiler konusunda beklenmedik olaylar ve tepkilerle karşılaşabilirler. Beklenmedik kavuşmalar aynı hızda bitişlere de sahne olabilir. Kendilerine iyi gelecek şeyler yapmayı unutmamalılar.

Yay Ve Yükselen Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Akrep yeniayı Yay burçlarının iç dünyalarını harekete geçirirken, kendileriyle ilgili bir takım şeyleri fark etmelerine sebep olacak. Belki yeni bir spiritüel konuyla ilgilenebilir belki de yeni bir meditasyon yöntemi bulabilirler. Kendilerine dair yeni bir yetenek de keşfedebilirler. Sağlıklarına dikkat etmeliler, iş hayatları biraz zorlayıcı olabilir.

Oğlak Ve Yükselen Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Oğlak burçları Akrep yeniayıyla birlikte yeni ortamlara girecek, yeni insanlarla karşılaşacak. Karşılarına beklenmeyen flört fırsatları çıkabilir ancak toplumdan destek göremeyebilirler. Statü olarak onlarla uyuşmayabilir. İş hayatlarında manipülasyona dikkat etmeliler.

Kova Ve Yükselen Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Kova burçları Akrep yeniayında kariyerleriyle ilgili yeni teklifler, yeni işler alabilir; yeni projelere dahil olabilirler. Bu dönemde evle ilgili beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirler. Ev ve iş arasında zorlu bir süreç yaşama ihtimalleri var.

Balık Ve Yükselen Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Balık burçları bu dönemde seyahate çıkabilir, eğitim alabilir ve farklı kültürlerden insanlarla tanışabilir. Yakın çevrelerinden şaşırtıcı tepkiler görebilirler, bu yüzden de gerginlikler yaşayabilirler. Trafikte dikkatli olmalılar.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın