Görüş Bildir
Haberler
23 Kasım Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? İşte 23 Kasım 2021 Süper Loto Sonuçları...

23 Kasım Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı? İşte 23 Kasım 2021 Süper Loto Sonuçları...

Şans oyunu severler tarafından 23 Kasım 2021 Salı günü yapılacak olan Süper Loto sonuçları merak ediliyor. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi Süper Loto bugün yapılacak. Peki 23 Kasım 2021 Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 23 Kasım Süper Loto çekilişi sonuçları ve detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Süper Loto çekilişi Milli Piyango yetkilileri ve noter eşliğinde gerçekleştiriliyor. Süper Loto çekilişinin sonucu, Milli Piyango'nun resmi internet sitesinde yer alan 'sonuçlar' kısmında ilan ediliyor. Peki 23 Kasım Süper Loto sonuçları açıklandı mı?

23 Kasım Salı Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

23 Kasım Salı Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Haftanın ikinci çekilişi bugün saat 21:30'da açıklanacak. Sonuçlar açıklanmasının ardından Milli Piyango'nun resmi sitesi üzerinden ilan edilecek.

23 Kasım Süper Loto çekilişi sonuçları belirlendiğinde aşağıdaki link üzerinden sonuçlara erişim sağlayabilirsiniz.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları

23 Kasım Salı Süper Loto Sonuçları

23 Kasım Salı Süper Loto Sonuçları

23 Kasım Salı Süper Loto'da kazandıran numaralar 7, 14, 27, 39, 46, 58 oldu. 6'lıyı tutturabilen kimse çıkmazken 74.085.781,82 TL büyük ikramiye devretti.

Süper Loto Çekiliş Sonuçları İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın