Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

17 Nokta Atışı Tespitle İnsanların Aklını Almakta Bir Numara Olan İkizler Burcu İnsanları

-

Herkesin yaka silktiği ama kimsenin de vazgeçemediği ikizler burcu. Asla unutulamayan, sevgiliyken bıkılan, ayrılınca deliler gibi pişman olunan ikizler burcu. Keşke hep etrafımda olsa, beni çıldırtsa ama hayattan da cayır cayır zevk aldırsa denilen ikizler burcu. İşte 17 özellikle ikizler burcu.

1. Biri zeka mı dedi? İşte tam karşılığı ikizler burcu. Zekalarıyla etkileyemeyecekleri insan yok gibi bir şey. Onların zekası karşısında asla direnç gösteremezsiniz.

2. Çekicilik ikizler burcunun en önemli özelliklerinden biri. Seksapaliteleri o kadar yüksektir ki kendinizi dizginlemekte güçlük çekersiniz.

3. Eğlence ikizler burcunun adeta göbek adı. Sadece kendileri hayattan zevk alıp eğlenmeyi bilmezler. Sizi de çılgınlar gibi eğlendirirler.

4. Ortada bir problem mi var? İkizler burcuna bırakın çözsün. Ne de olsa üstesinden gelemeyecekleri şey yok!

5. İkizler burcu insanları dünyanın en meraklı insanlarıdır. Her şeyi bilmek her şeyi öğrenmek isterler. Bu onların hayat damarlarından biridir.

6. Dolayısıyla da entelektüel seviyeleri daima yüksektir. Sanata ve edebiyata her daim ilgi duyarlar.

7. Kültür sanat işlerine ilgi duymaları yaratıcılıklarını da geliştirmiştir. Aniden karşınıza harika bir fikirle çıkabilirler.

8. İkizler burcu insanı özgür ruhludur. Kesinlikle baskıya, kısıtlanmaya gelemez. Eğer ikili ilişkilerinizde en ufak bir şekilde kısıtlamaya kalkarsanız onlar için dünyanın en kötü insanı olabilirsiniz.

9. Maceraperestlik denince akla ikizler burcu gelir. Ekstrem sporlara çok meraklıdır. Kendilerini tehlikeye atmaktan asla kaçınmazlar.

10. Dürüstlük onlar için çok önemlidir. Bakmayın siz ikizler burcu yalancıdır laflarına. Hiçbiri doğru değildir. Asla yalan söylemezler ve affetmeyecekleri tek şey kendilerine yalan söylenmesidir.

11. İkizler burcu insanı çok ve çabuk sıkılır. Hatta o kadar çok sıkılır ki başladıkları bir işi yarım bıra...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kimligibelirlenemeyenkisilerce

artı ödleği

kimligibelirlenemeyenkisilerce

abi bana mı denk geliyor bu ikizlerin gerizekalısı hep

ecerem

kovanın aynılarını yazmışlar gfkbjhgf

emrah-altunbas

ikizler,burcu erkeği derken burcu yamı sesleniyor anlamadım yada ikizler doğan çocukların özelliklerimi bu özellikler? kafam karıştı biri benim kontağa bassın

xxhei

Birkaç tanesi hariç hiçbiri uymadı burcuma

Başlıklar

İkizler Burcuastrolojigünlük burç yorumlarıikizler burcu
Görüş Bildir