11 Yaşındayken Vücudunu Değiştirmeye Başlayan Adamın Son Hali Görenleri Şaşkına Çeviriyor!

4PAYLAŞIM

Çoğu vücut değişikliklerinin kaydını tuttuğunu iddia eden adam, kendisinin efendi bir çocuktan bambaşka bir insana nasıl dönüştüğünü gösteren fotoğraflar yayınladı. Bu çılgınca fotoğrafları Daily Mail'den sizler için derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

22 yaşındaki Ethan Bramble, göz bebeklerinde dövme ve burnunda deliklere sahip. Ayrıca göbek deliği kapalı, dili ikiye ayrılmış, alt dudağının altındaki piercing taktığı bölge kesik ve kulakları yarısına kadar kırpılmış vaziyette.

The New South Wales Central Coast'da yaşayan adam, ilk amatör vücut değişimini 11 yaşındayken kulaklarını gerdirerek yaptı. Dövmelere olan hayranlığı da zamanla büyüdü.

13 yaşında ilk dövmesini yaptıran genç adam o zamandan sonra dövme salonlarından hiç çıkmadı.

17 yaşındayken dilini ikiye ayırmak için ameliyat olan Bramble, vücudundaki en güzel değişikliğin dili olduğunu söyledi.

Ameliyattan sonra dayanılmaz acılar çekti. Kendi tükürüğünde boğulmamak için beş gün boyunca dik pozisyonda uyumak zorunda kaldı.

Şu anda 22 yaşında olan Bramble, vücudunda kırktan fazla değişiklik yaptığını ve kendisinin dünyanın en değişmiş genci olduğunu söyledi.

Bramble, onun görünüşünden etkilenen hayranları tarafından destekleniyor. Kişisel Instagram sayfasında 125.000 takipçiye sahip!

Vücudunda yaptığı değişikliklerin, saçlarını boyatanlardan ya da sabah uyandıklarında makyaj yapanlardan farklı bir şey olmadığını düşünüyor.

''Ben inançlı bir insanım. Kimse kimseyi görünüşüne göre yargılamamalıdır. Bu tarz bir değişiklik istiyorsanız sonuçlarını gördüğünüz zaman çektiğiniz cefaya değdiğini düşüneceksiniz.''

Bramble, kendisine en acı veren değişikliğin göz bebeklerine yaptırdığı dövme olduğunu söyledi.

Şırınganın gözünü nasıl yaktığını hala hatırlıyor.

''Göz kapaklarınızı açık tutan birisi var. Çok stresli çünkü orada bir şırınga olduğundan göz kürenizi hareket ettirirseniz kör olursunuz.''

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

ulan okurken ben acı çektim.Allah cezanı versin diyecem,vermiş zaten ama Allah degil,sen vermişsin..yazık.30yaşından önce hiçbirşeye izin verilmemeli.18 yaş çocuk daha çok erken,onu geçtim bu 11 yaşında başlamış aq ailesi yokmu bunun lan.bukadar özgürlük olmamalı.özgürlük dediginiz şey insanların beynini yıkama ve insanları kendi haline bırakmaktan ibaret.sonra insanlar bunları yapamayınca özgür olmadıklarını söylüyorlar.özgürlük kavramını bilmek lazım öncelikle.istedigini yapmak özgürlük degildir.sen öyle sanarsın.ihtiyacın olanı yapmalısın,tuvalet,uyku,yemek vs.bunları yapamıyorsan özgür degilsindir..ayrıca terbiye,ahlak.ailede bazı şeyler ögretilmeli.dogurup kenara atılmamalı.gerekiyorsa bilgisayar,tv,telefon alınmasın,okula bile gönderilmesin bence.amerikadaki gençlere acıyorum..bu bikaç sene sonra kafası degiştiginde,aynaya bakıp kendini degiştirmek istediginde ne olacak?bunları yapanlar da mı suçlu hissetmiyo amına koyduklarım?!!!öyle doktorun da amına koyayım öyle ana babanın öyle dövmecinin de.dövmecinin hepten koyayım zaten..

socialworker

rahatlıktan oluyor.

sokaktayurumeyisevmeyenbiradam

beynini sikiyim senin ben

asibirmimar

hala yakışıklı olması...

deen-tharkuho

Daha fazla vücuduna ne kadar zarar verecek merak ediyorum akılsızlık başa bela

Görüş Bildir