Görüş Bildir

İsa Palu Haberleri

İsa Palu ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. İsa Palu ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Cinayet Büro Ekipleri Harekete Geçti: Palu Ailesi Gözaltında
'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına kızları ile torunlarının kayıp olduğunu iddia ederek başvuran ve çocuğa yönelik istismar, cinayet, aile içi şiddet iddialarıyla günlerdir Türkiye gündeminde olan Palu ailesiyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Kocaeli Körfez Başsavcılığı, aile fertleri hakkında 'kasten öldürme' suçlamasıyla gözaltı kararı verdi. Karar, canlı yayınlanan programda son dakika gelişmesi olarak duyuruldu. 
Canlı Yayında Gözaltına Alınmışlardı: Adliyeye Sevk Edilen Palu Ailesinden 6 Kişi Tutuklandı
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, 11 yıl önce Meryem Tahnal ve kızı Melike'nin kaybolmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Palu ailesinin 5 ferdi ile damatları Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael, adliyeye sevk edilmişti. Savcılık sorgunun ardından nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan şüphelilerden baba Harun Palu serbest bırakılırken, diğer zanlılar tutuklandı.
İddianame Kabul Edildi: Tüm Türkiye'yi Sarsan Palu Ailesi'nin Korkunç İfadeleri Ortaya Çıktı
Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla hayatımıza giren ve tüm Türkiye'nin kanını donduran Palu Ailesi'nin davası devam ederken, dava kapsamında yer alan iddianame, Kocaeli 7. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. 8 Nisan 2019'da gerçekleşecek olan duruşma için kabul edilen iddianamede 'kasten adam öldürme ve öldürmeye iştirak' suçlamalarından tutuklu sanıklar Meryem Tahnal'ın eniştesi Tuncer Ustael, annesi Havva Palu, kardeşleri İsa Palu, Ayşe Palu ve Emine Ustael'in ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması talep edildi.
Palu Ailesi Davasında İlginç İfadeler: 'Meryem'in Cin Olduğunu Söyleyerek Bizi Korkuttu'
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, 11 yıl önce, Meryem Tahnal ve kızı Melike'nin kaybolmasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Palu ailesinin 6 üyesinin yargılanmasına devam edildi. İkinci duruşmada savunma yapan Hava Palu, 'Tuncer bizi cinlerle korkuttu. Aklımızı her şeyimizi uçurdu. Meryem’e yaptıklarını ‘Bu Meryem değil, Meryem siluetine bürünmüş cin. Bundan kurtulunca Meryem gelecek’ diyerek yapıyordu. Biz de inandık. Her şeyi kendisi yaptı. Bizi kandırdı. Kendisinden şikayetçiyim” dedi ve tahliyesini istedi. 
Tuncer Ustael Hâlâ Tutuklu: Palu Ailesinden 3 Kişi Tahliye Edildi
Kocaeli’nin Körfez ilçesinde 2008 yılında kaybolan ve öldürüldüğü belirlenen Meryem Tahnal'ın (35), kendisinden 1 yıl sonra kaybolan kızı Melike Tahnal'ın (8) Sakarya’nın Ferizli ilçesinde öldürülmesine ilişkin Palu ailesi üyelerinin yargılandığı davada Tuncer Ustael’in tutukluluk halinin devamına karar verilirken, Emine Ustael, Ayşe Palu ve İsa Palu tahliye edildi.