Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur Maçları Yarın Başlıyor

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları 22-23 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. tur maçlarını kazanacak takımlar, 3. tura yükselecek. 

Karşılaşmaların programı şöyle:

22 Eylül Salı:

13.00 Osmanlıspor-Kızılcabölükspor (Osmanlı)

14.00 1461 Trabzon-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.00 Yeni Amasyaspor-Fatih Karagümrük (12 Haziran)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karaman Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Kompleksi)

14.30 Kilis Belediyespor-Ümraniyespor (7 Aralık)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Bandırmaspor-Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

15.00 Denizlispor-Fethiyespor (Denizli Atatürk)

15.00 MKE Ankaragücü-Payasspor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Akhisar Belediyespor-Yomraspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Göztepe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)

18.00 Medicana Sivasspor-Diyarbekirspor (Sivas 4 Eylül)

18.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (12 Şubat)

20.30 Antalyaspor-Çorum Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

23 Eylül Çarşamba:

11.00 Iğdır Arasspor-Altınordu (Iğdır Kışla Semt)

13.30 Cizrespor-Nazilli Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Kompleksi)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Kayserispor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Kurtalanspor-Karşıyaka (Kurtalan)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Hatayspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

14.00 Sivas Belediyespor-Alanyaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Kahramanmaraşspor-Pazarspor (12 Şubat)

14.00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kastamonuspor 1966-Konya Anadolu Selçukspor (Kastamonu Gazi)

14.00 Hacettepe-Çine Madranspor (Cebeci İnönü)

14.30 Orhangazispor-Yeni Malatyaspor (Orhangazi İlçe)

14.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfaspor (Sultanbeyli Gölet)

14.30 Dardanelspor-Tokatspor (Çanakkale 18 Mart)

14.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Lüleburgaz 8 Kasım)

14.30 Düzcespor-Kocaeli Birlikspor (Düzce 18 Temmuz)

14.30 Kartalspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kartal)

14.30 Bucaspor-Sancaktepe Belediyespor (Yeni Buca)

14.30 Tekirdağspor-Orduspor (Tekirdağ Namık Kemal)

14.30 İstanbulspor-Manisaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 UTAŞ Uşakspor-Bayrampaşa (Uşak 1 Eylül)

14.30 Manavgatspor-Adana Demirspor (Evrenseki)

14.30 Pendikspor-24 Erzincanspor (Pendik)

14.30 Gölcükspor-Kayseri Erciyesspor (Gölcük Şehir)

14.30 Aydınspor 1923-Anadolu Üsküdar 1908 (Adnan Menderes)

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.00 Giresunspor-Eyüpspor (Giresun Atatürk)

15.00 Elazığspor-Bursa Nilüferspor (Elazığ Atatürk)

15.00 Boluspor-Çatalcaspor (Bolu Atatürk)

15.00 Kardemir Karabükspor-Arsinspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)

16.00 Çaykur Rizespor-Adliyespor (Rize Yeni Şehir)

18.30 Kasımpaşa-Tire 1922 (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Eskişehirspor-Körfez İskenderunspor (Eskişehir Atatürk)

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaAnkaraAntalyasporBodrumBursaElazığsporEskişehirİzmirKahramanmaraşKasımpaşaKayseriKayserisporKilisManisaOsmanlısporRecep Tayyip ErdoğanTFFTekirdağTürkiye KupasıÜsküdar
Görüş Bildir